EMLAK VERGİSİ KASIM AYI TAKSİT KAMPANYALARI

Emlak Vergisi ödemeleri 2. taksitleri için son tarih 30 Kasım 2016 olarak açıklandı. E-Belediye ve online tahsilat sistemi ile ödenebilen Emlak Vergilerini bir çok bankanın kredi kartlarına taksitli olarak yapabilirsiniz. Aşağıda sizler için Emlak Vergisi Taksit kampanlarını derlemeye çalıştık. Kampanya linklerine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ödemelerinizi genellikle kredi kartınızın özelliğine göre 3 veya 5 taksit halinde yapabilirsiniz. En güncel taksit kampanyaları için www.emlakvergisiborcu.com sitemizi takip edebilirsiniz.

EMLAK VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİNDE SON GÜN 30 KASIM

Emlak Vergisinde son ödeme tarihi 30 Kasım 2016 Çarşamba olarak açıklandı. Ödemelerinizi bir çok belediyenin internet sitesinden online olarak yapabilirsiniz. İlk ödemesi 31 Mayıs 2016 Salı günü tamamlanan Emlak Vergisi ödemelerinizi zamanında yapmanız önem teşkil etmektedir. Aksi takdirde gecikme faizi ile birlikte ödeme yapmak durumunda kalabilirsiniz. Emlak Vergisi 2. Taksit ödemelerinizi belediyeye bizzat giderek de yapabilirsiniz. Ödemelerin son güne bırakılması durumunda veznelerde aşırı yoğunluk yaşanmaktadır.

EMLAK VERGİSİ TAKSİT KAMPANYALARI

Emlak Vergisi ödemelerinin ilk taksitleri 31 Mayıs 2016 tarihine kadar yapılabilecek. Bir çok belediye tarafından E-Belediye ve online tahsilat sistemi üzerinden kabul edilen Emlak Vergisi ödemelerinizi çeşitli kredi kartları tarafından sağlanan taksit kampanyalarından faydalanarak ödeyebilirsiniz. Aşağıda yer alan Kampanya linklerine tıklayarak detaylı bilgi alabilir, ödemelerinizi kredi kartınız ile 3 ya da 5 taksit halinde yapabilirsiniz. En güncel taksit kampanyaları için sitemizi takip edebilirsiniz.

YAZLIK KONUT SAHİPLERİ EMLAK VERGİSİ ÖDER Mİ?

Yazlık için Emlak Vergisi Ödenir mi? Bu soru çok sık karşılaşılan ve özellikle yazlık sahiplerini ilgilendiren bir konu. Bildiğiniz gibi emlak vergisi konutun emlak vergi değeri üzerinden binde 1 oranında, bu oran büyükşehirlerde binde 2 oluyor, her yıl iki eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Emlak vergisi ödemeleri her yıl Mayıs ve Kasım aylarının son gününe kadar belediyelere ödenmektedir. Emlak vergisi ödemelerinde devlet  bazı avantajlar sunmakta.

TAŞKESTİ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Taşkesti Belediyesi tarafından hizmete online borç ödeme sistemi sayesinde borcunuzu aşağıdaki butona tıklayarak ödeyebilirsiniz. Taşkesti Belediyesinin Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs. Taşkesti Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır.

KARACASU BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Bolu Karacasu Belediyesi online borç tahsilat ve sorgulama sistemi aracılığıyla size verilen parola ve şifre ya da belediye sicil no ile Emlak Vergisi borç ödemelerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Karacasu Belediyesi sınırları içerisinde sahip olduğunuz konutl ve işyerleri için Emlak Vergisi birinci taksidini 31 Mayıs tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.

GÖKÇESU BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Gökçesu Belediyesi Emlak Vergisini internet üzerinden ödemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.. Gökçesu Belediyesi Emlak Vergisi birinci taksit ödemelerinizi 31 Mayıs’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Gökçesu Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur.

EMLAK VERGİSİ İLK TAKSİT ÖDEMESİNDE SON GÜN 31 MAYIS

Bilindiği üzere, konut, işyeri  ve arsa sahiplerinin her sene ödemek zorunda olduğu Emlak Vergisi her sene 2 taksit halinde bağlı bulundukları belediyeye ödenmektedir. Birinci taksit ödemesi  31 Mayıs 2016 Salı gününe kadar, ikinci taksit ödemesi de Kasım ayının sonuna kadar (30 Kasım) yapılabilmektedir. Emlak Vergisi borçlarına faiz işlememesi ve cezalı duruma düşmemek için Emlak Vergisi ödemelerinin belirtilen sürelerde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Ödemelerin son günlerinde belediye veznelerinde aşırı yoğunluk yaşandığını unutmayalım.

EMLAK VERGİSİ REHBERİ 2016

Ülkemizde yaklaşık olarak 30 milyon kişiyi ilgilendiren Emlak Vergisinin ilk taksit ödemeleri 31 Mayıs 2016 tarihine kadar yapılabilecek. 2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür. Emlak vergisinin bu kadar yaygın bir vergi olmasından dolayı, hepimizin bu vergi ile ilgili olarak kafasına takılan çeşitli sorular olması çok doğal. Bu rehberde hepimizin merak ettiği ve faydalı olacak konulara açıklık getirmek istedik. Emlak Vergisini A'dan Z'ye detaylı olarak anlatmaya çalışacağız.

VAKIFKART WORLDCARD İLE EMLAK VERGİSİNE 4 TAKSİT

VakıfBank Worldcard ile 2-31 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapacağınız Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerine 4 taksit imkanı. Her sene belediyelere düzenli olarak yapılan emlak vergisi ödemelerinizi Vakıf Bank Worldcard ile yaparak banka tarafından sunulan taksit kampanyasından faydalanabilirsiniz. Emlak Vergisi Ödemelerinizin taksitlendirilmesinde herhangi bir ücret faiz ya da komisyon alınmayacaktır.

Pages

Subscribe to Emlak Vergisi Borcu RSS