ÇANKAYA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ SORGULAMA

Çankaya Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Emlak Vergisi ödemeleri, tüm belediyelerimiz tarafından iki taksit halinde alınmaktadır. İkinci taksit Çankaya Belediyesi Emlak Vergilerinizi Kasım ayının 30’una kadar tamamlayabilirsiniz. Gecikme zammı ödememek için Emlak Vergisi ödemenizi zamanında yapınız.

Elektronik ödeme sistemlerinin yaygınlaşmasıyla birlikte, Çankaya Belediyesi de Emlak Vergisi ödemelerinde online ödeme sistemini işleme koymuştur. Online ödeme işleminizi tamamlamak için tarafınıza tahakkuk eden borcunuzu kredi kartınız, sanal kartınız ya da banka kartınız ile ödeyebilirsiniz. Çankaya Belediyesi e-belediye servislerine erişerek Emlak Vergisi borcunuzu ödemek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Çankaya Belediyesinin sunduğu hizmetlere internet sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Emlak Vergisi Borcunuzu online olarak ödemenin dışında, Beyan Bilgilerinize, Sicil Bilgilerinize ve tahsilat bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Çankaya Belediyesi Bilgi Edinme hizmetini kullanabilir, Nikah rezervasyonu yapabilir ve Nikah salonlarının durumuna bakabilirsiniz. Çankaya Belediyesinde bulunan arsa metrekare fiyatları ve inşaat maliyetleri, aşınma oranlarına dair bilgileri sorgulamak da mümkün. Çevre Temizlik Vergisi Bedelindeki son değerleri ve Çankaya Belediyesi Rayiç Değeleri merak ediyorsanız ve adrese bağlı imar durumu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmek için Çankaya Belediyesi Online İşlemler linkini kullanabilirsiniz. Çankaya Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri için e-belediye kısayolu hizmetinizde olacaktır. Çankaya Belediyesi online sitesinden güncel ihale ilanları ve sonuçlarını takip edebilirsiniz.

ÇANKAYA BELEDİYESİ

Çözüm Merkezi 444 06 01

Adresi: Ziya Gökalp Caddesi No: 11 Kızılay/ Ankara

Santral: 0 312 458 89 00

Telsiz Haber Merkezi: 0 312 2307551

Nöbetçi Zabıta Amirliği: 0 312 2313803
 

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

ETİMESGUT BELEDİYESİ GÖLBAŞI BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İŞLEMLERİ

Etimesgut Belediyesi Emlak Vergisi 1 Taksitlerini 31 Mayıs’a kadar ödeyebilirsiniz. Her sene iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi ödemeleri tüm belediyeler tarafından düzenli olarak alınmaktadır. Peki Etimesgut Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır. Emlak Verginizi geç ödemeniz durumunda geciken her ay için borcunuza gecikme zammı uygulanmaktadır.

NALLIHAN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Nallıhan Belediyesinin 1. Taksit Emlak Vergisi ödemelerini son ödeme tarihi olan 31 Mayıs’tan önce yapmalısınız. Ödenmeyen ve geç ödenen emlak vergisi ödemelerine gecikme zammı uygulanmaktadır. 2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür.

GÖLBAŞI BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Birinci Taksit Son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklanan Gölbaşı Belediyesi Emlak Vergisi borç ödemelerinizi bu tarihten önce yapınız. Bilindiği üzere Emlak Vergisi ödemeleri 2 taksit halinde ödenmektedir. Emlak Vergisi ikinci ödemesi ise 30 Kasım’a kadar ödenebilmektedir. Devlete yaptığınız tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, geciktirilen emlak vergisi ödemeleri için de aylık ceza uygulanmaktadır.

MAMAK BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

1. Taksit Emlak Vergisi borçları Mamak Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar tahsil edilecek. Emlak Vergisi ödemeleri, tüm belediyelerimiz tarafından iki taksit halinde alınmaktadır. 2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür. Devlete yaptığınız tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, geciktirilen emlak vergisi ödemeleri için de aylık ceza uygulanmaktadır.

YENİMAHALLE BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ SORGULAMA İŞLEMLERİ

Yenimahalle Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 1. Taksit borçlarının ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. Emlak Vergisi ödemeleri, tüm belediyelerimiz tarafından iki taksit halinde alınmaktadır. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz.