KEÇİÖREN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME

Keçiören Belediyesi  Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs olarak açıklandı. Bilindiği üzere Emlak Vergisi ödemeleri 2 taksit halinde ödenmektedir. Keçiören Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizin 2. Taksidini 30 Kasım tarihine kadar yapabilirsiniz.Ödenmeyen ve geç ödenen emlak vergisi ödemelerine gecikme zammı uygulanmaktadır.

Bildiğiniz üzere, bir çok belediyemiz Keçiören Belediyesin’de olduğu gibi Emlak Vergisi online borç tahsilat sistemine geçmiştir. Ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabildiğiniz gibi, banka kartı, PTT havalesi ya da belediyenin veznelerine bizzat giderek gerçekleştirebilirsiniz. Keçiören Belediyesi Emlak Vergisini online ödemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Aşağıda ayrıca Keçiören Belediyesine ait iletişim bilgileri verilmiştir: 

Keçiören Belediyesi internet sitesi üzerinden Emlak Vergisi Borcu Sorgulama ve Ödeme işlemleri dışında; Keçiören Belediyesi Beyan Bilgileri, Keçiören Belediyesi Rayiç Değeleri, Keçiören Belediyesi Borç Sorgulama, Keçiören Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama, Keçiören Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanısıra Keçiören Belediyesi Bilgi Edinme, Keçiören Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama, Keçiören Belediyesi Arsa m2 Fiyatları, Keçiören Belediyesi İnşaat Maliyetleri, Keçiören Belediyesi Aşınma Oranları, Keçiören Belediyesi Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adrese bağlı imar durumu sorgulama, Keçiören Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri,  Nöbetçi Eczane öğrenme, Keçiören Belediyesi İhale ilanları ve ihale sonuçları için aşağıda verilen Keçiören Belediyesi İnternet Sitesi linkine tıklayabilirsiniz. 

Keçiören Belediyesi 

Santral : 0 312 361 10 65

Çağrı Merkezi : 444 52 76 (KCRN)

Adres: Cumhuriyet Cad. No:1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören ANKARA

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

AKYURT BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME VE SORGULAMA

Akyurt Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 1. Taksit borçlarının ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. Emlak vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 30 Kasım tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz. İnternetin ve online borç sorgulama / ödeme kanallarının son yıllarda yaygınlaşması, Akyurt Belediyesi Emlak Vergisi borçlarının ödenmesi konusunda da büyük kolaylık getirmiştir.

AYAŞ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORCU İNTERNET İŞLEMLERİ

Ayaş Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 1. Taksit borçlarının ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. Gecikme zammı ödememek için Emlak Vergisi ödemenizi zamanında yapınız. Peki Ayaş Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır. Günlük hayatımızı ve ödeme işlemlerimizi son derece kolaylaştıran online ödeme işlemleri sayesinde Ayaş Belediyesi için Emlak Vergisi ödemek de gerçekten çok basit bir şekilde yapılabilmektedir.

BALA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İŞLEMLERİ

Bala Belediyesinin 1. Taksit Emlak Vergisi ödemelerini son ödeme tarihi olan 31 Mayıs’tan önce yapmalısınız. Bala Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur. Emlak Vergisi ödemelerinde cezalı duruma düşmemek ve belirlenen vergi tutarından daha fazla borçlu durumda kalmamak için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

BEYPAZARI BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Beypazarı Belediyesi tarafından tahsil edilecek olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Emlak Vergisi borcunuzu son güne bırakmadan tamamlamayı unutmayınız.

ELMADAĞ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME

Elmadağ Belediyesi tarafından tahsil edilen ve ilk taksit ödemesi 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek olan Emlak Vergisi ödemelerinin belirtilen bu tarihe kadar yapılması gerekmektedir. İkinci taksit Elmadağ Belediyesi Emlak Vergilerinizi Kasım ayının 30’una kadar tamamlayabilirsiniz.