EMLAK VERGİSİ KASIM AYI TAKSİT KAMPANYALARI

Emlak Vergisi ödemeleri 2. taksitleri için son tarih 30 Kasım 2016 olarak açıklandı. E-Belediye ve online tahsilat sistemi ile ödenebilen Emlak Vergilerini bir çok bankanın kredi kartlarına taksitli olarak yapabilirsiniz. Aşağıda sizler için Emlak Vergisi Taksit kampanlarını derlemeye çalıştık. Kampanya linklerine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ödemelerinizi genellikle kredi kartınızın özelliğine göre 3 veya 5 taksit halinde yapabilirsiniz. En güncel taksit kampanyaları için www.emlakvergisiborcu.com sitemizi takip edebilirsiniz. Konut, arsa ve işyerleri için Emlak Vergisi 2. Taksit borçlarının ödemeleri 30 Kasım tarihine kadar yapılabilecek. Banka taksit Kampanyaları için aşağıdak linke tıklayınız.

WORLD İLE EMLAK VERGİSİ ÖDEMELERİNE 3 TAKSİT

VAKIFBANK WORLDCARD İLE EMLAK VERGİSİ ÖDEMELERİNE 4 TAKSİT

İnternetin ve belediyelerin online borç sorgulama sisteminin son senelerde herkes tarafından kullanılıyor olması ile birlikte,  Emlak Vergisi borçlarının vatandaşlarımızdan tahsil edilmesi konusunda büyük kolaylık yaşanmaktadır.  Kredi Kartınızı veyahut banka kartınızı kullanarak, belediyenin online işlem merkezine bağlanarak emlak vergisi borç ödeme ve sorgulama sisteminden ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Banka kartlarının size sunduğu taksit kampanyası imkanından faydalanarak, Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi 1. ya da 2. taksit ödemelerinizi, 3 ila 5'e böldürerek rahat bir biçimde ve zorlanmadan ödeyebilirsiniz.
Emlak Verginizi geç ödediğiniz takdirde, ödemenin geciktirildiği her ay başına gecikme zammı uygulanacağını unutmayınız. Online ödemenin yanısıra ödemelerinizi banka havalesi ya da posta çeki ile yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

EMLAK VERGİSİ TAKSİT KAMPANYALARI

Emlak Vergisi ödemelerinin ilk taksitleri 31 Mayıs 2016 tarihine kadar yapılabilecek. Bir çok belediye tarafından E-Belediye ve online tahsilat sistemi üzerinden kabul edilen Emlak Vergisi ödemelerinizi çeşitli kredi kartları tarafından sağlanan taksit kampanyalarından faydalanarak ödeyebilirsiniz. Aşağıda yer alan Kampanya linklerine tıklayarak detaylı bilgi alabilir, ödemelerinizi kredi kartınız ile 3 ya da 5 taksit halinde yapabilirsiniz. En güncel taksit kampanyaları için sitemizi takip edebilirsiniz.

BONUS İLE EMLAK VERGİSİ ÖDEMELERİNE 3 TAKSİT

3 Mayıs - 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Bonus kartınız ile yapacağınız Emlak Vergisi ödemelerine 3 Taksit yapılacak. Kampanyaya katılmak ve Kampanya hakkında detaylı bilgi yazının ayrıntılarında verilmiştir, detaylar TIKLAYINIZ...

MAXİMUM KART İLE EMLAK VERGİSİ ÖDEMELERİNE 3 TAKSİT

​Maximum Kart ile 31 Mayıs'a kadar yapılacak olan Emlak Vergisi  ödemelerine 3 taksit fırsatı... Vergi borcunuzu ödemek istediğiniz belediyenin Emlak Vergisi ödemesini Maximum Kartınız ile yaptığınızda, 100 TL üzeri tutarları, faizsiz olarak  3 taksit halinda geri ödeyebilirsiniz. Maximum Kart’ınızla Emlak ve Çevre Temizlik Verginizi peşin olarak ödeyin ve ödemenin tamamlanmasını müteakiben cep telefonunuza gönderilecek referans kodunu,  “BOL” yazıp boşluk bıraktıktan sonra ekleyip 4402’ye gönderin, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi tutarınız faizsiz olarak 3 taksit olarak tamamalansın.

VAKIFKART WORLDCARD İLE EMLAK VERGİSİNE 4 TAKSİT

VakıfBank Worldcard ile 2-31 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapacağınız Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerine 4 taksit imkanı. Her sene belediyelere düzenli olarak yapılan emlak vergisi ödemelerinizi Vakıf Bank Worldcard ile yaparak banka tarafından sunulan taksit kampanyasından faydalanabilirsiniz. Emlak Vergisi Ödemelerinizin taksitlendirilmesinde herhangi bir ücret faiz ya da komisyon alınmayacaktır.

EMLAK VERGİSİ ÖDEMELERİNDE YAPI KREDİ KREDİ KARTLARINA 3 TAKSİT

Emlak Vergisi ödemelerinin ilk taksitleri 31 Mayıs 2016 tarihine kadar yapılabilecek. Bir çok belediye tarafından E-Belediye ve online tahsilat sistemi üzerinden kabul edilen Emlak Vergisi ödemelerinizi Yapı Kredi Kredi Kartınız ile taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Emlak Vergisi Taksit Kampanyası ile ilgili detaylar için TIKLAYINIZ.