ÇAYELİ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME İŞLEMLERİ

Çayeli Belediyesi tarafından tahsil edilecek olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Belediye emlak vergisi ödemeleri 2 taksit şeklinde ödenmelidir. Emlak vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 30 Kasım tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Emlak Vergisinin geç ödenmesi halinde, ödemenin geciktirildiği ay başına, borcunuza gecikme zammı eklenmektedir.

Çoğumuz Çayeli Belediyesine ait Emlak Vergisi ödemelerini yapmak için belediyenin online borç sorgulama ve ödeme sistemini tercih ediyoruz.Online ödemelerinizi daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan sanal kredi kartı sayesinde Çayeli Belediyesi online Emlak Vergisi ödeme işlemlerinizi yerinizden kalkmadan sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek mümkün haldedir. Çayeli Belediyesi e-belediye hizmetini kullanarak, size verilen parola ve şifre ya da sicil no ile Emlak Vergisi ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Online Belediye işlemleri ile sadece Emlak Vergisi ödemelerinizi değil belediyeye ait bir çok işlemi de takip etmek ve işleme koyabilirsiniz. Çayeli Belediyesi İnternet işlemleri ile ne gibi hizmetleri online olarak sunuyor: Çayeli Belediyesine olan tüm Borçlarınızın Sorgulaması, Sicil Bilgilerinizin Sorgulaması, Belediyeye yaptığınız tüm ödeme ve Tahsilatların sorgulanması, Çayeli Belediyesi Bilgi Edinme hizmetinden faydalanılması. Yeni evlenmek isteyen çiftler Çayeli Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama hizmetini kullarak işlemlerini ve sorgulamalarını gerçekleştirebilirler. Emlak ve gayrimenkul konularında bilgi sahibi olmak isteyenler, Çayeli Belediyesi Arsa metrekare Fiyatları sorgulayabilirler ve Çayeli Belediyesi İnşaat Maliyetlerini öğrenebilirler. Çayeli Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri, Çayeli Belediyesi Aşınma Oranları, Çayeli Belediyesi Rayiç Değeleri, Çayeli Belediyesi e-imar sistemi, Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemleri diğer işlemler arasında yer almaktadır. Bu arada Çayeli Belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulamak isterseniz ya da Çayeli Belediyesi sınırları içerisinde günlük Nöbetçi Eczane listesine ulaşmak isterseniz E-belediye adresini ziyaret edebilirsiniz. Belediyenin güncel İhale ilanları ve ihale sonuçları da benzer şekilde online olarak sorgulanabilmektedir.

ÇAYELİ BELEDİYESİ

Hükümet Meydanı, Çayeli/Rize
0464 532 5080

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

PAZAR BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE SORGULAMA

Emlak Vergisi 1. Taksit tahsilatları 31 Mayıs son ödeme tarihine kadar Pazar Belediyesi tarafından yapılacak. Her yıl ülkemizde iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi Borçları tüm belediyeler tarafından düzenli olarak tahsil edilmektedir. Pazar Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur. Devlete yaptığınız tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, geciktirilen emlak vergisi ödemeleri için de aylık ceza uygulanmaktadır.

RİZE BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Birinci Taksit Son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklanan Rize Belediyesi Emlak Vergisi borç ödemelerinizi bu tarihten önce yapınız. Rize Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 2. Taksit borçlarının ödemeleri 30 Kasım tarihine kadar yapılabilecek.

ARDEŞEN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Ardeşen Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Emlak Vergisi ödemeleri her sene 2 taksit olarak tahsil edilmektedir.Peki Ardeşen Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır.Emlak Vergisi ödemelerinde cezalı duruma düşmemek ve belirlenen vergi tutarından daha fazla borçlu durumda kalmamak için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

ÇAMLIHEMŞİN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME VE SORGULAMA

1. Taksit Emlak Vergisi borçları Çamlıhemşin Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar tahsil edilecek. Belediye emlak vergisi ödemeleri 2 taksit şeklinde ödenmelidir. Emlak vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 30 Kasım tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Emlak Vergisinin geç ödenmesi halinde, ödemenin geciktirildiği ay başına, borcunuza gecikme zammı eklenmektedir.

DEREPAZARI BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İNTERNETTEN ÖDEME

Derepazarı Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs olarak açıklandı. İlk taksit ödemesi 31 Mayıs olan Derepazarı Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu son güne bırakmadan tamamlamayı unutmayınız.İkinci taksit Derepazarı Belediyesi Emlak Vergilerinizi Kasım ayının 30’una kadar tamamlayabilirsiniz.Emlak Verginizi geç ödemeniz durumunda geciken her ay için borcunuza gecikme zammı uygulanmaktadır.