ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME İŞLEMLERİ

Birinci Taksit Son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklanan Çekmeköy Belediyesi Emlak Vergisi borç ödemelerinizi bu tarihten önce yapınız. Belediye tarafından sunulan online ödeme sistemini kullanarak kredi kartınız ya da sanal kredi kartınız ile işleminizi gerekleştirebilirsiniz. Posta havalesi de diğer ödeme yöntemleri arasındadır. Her sene iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi ödemeleri tüm belediyeler tarafından düzenli olarak alınmaktadır. Emlak vergisinin 2. Taksit ödemelerini Kasım’ın 30’una kadar yapabilirsiniz.

Emlak Verginizi geç ödemeniz durumunda geciken her ay için borcunuza gecikme zammı uygulanmaktadır. Sizin için aşağıda kısayolunu verdiğimiz Çekmeköy Belediyesi Emlak Vergisi ödeme butonunu kullanarak Emlak Verginizi online olarak yatırabilirsiniz.

Çekmeköy Belediyesinin E-Belediye servisi aracılığıyla (aşağıdaki kısayol butonuna tıklayarak) Emlak Vergisi 1. ve 2. Taksit ödemelerinizi online olarak güvenli bir biçimde yapabilirsiniz.

Online İşlemlerde Neler Var?

Evet Online işlemler vasıtasıyla, Emlak Vergisi Borcunuzu online olarak ödemenin dışında, Beyan Bilgilerinize, Sicil Bilgilerinize ve tahsilat bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Çekmeköy Belediyesi Bilgi Edinme hizmetini kullanabilir, Nikah rezervasyonu yapabilir ve Nikah salonlarının durumuna bakabilirsiniz. Çekmeköy Belediyesinde bulunan arsa metrekare fiyatları ve inşaat maliyetleri, e-imar sistemi, aşınma oranlarına dair bilgileri sorgulamak da mümkün.

Çevre Temizlik Vergisi Bedelindeki son değerleri ve Çekmeköy Belediyesi Rayiç Değeleri merak ediyorsanız ve adrese bağlı imar durumu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmek için Çekmeköy Belediyesi Online İşlemler linkini kullanabilirsiniz. Çekmeköy Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri  için e-belediye kısayolu hizmetinizde olacaktır. Çekmeköy Belediyesi online sitesinden güncel ihale ilanları ve sonuçlarını takip edebilirsiniz.

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME İŞLEMLERİ

31 Mayıs’ta sona erecek olan Gaziosmanpaşa Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini son güne bırakmadan yapmayı ihmal etmeyiniz. Gaziosmanpaşa Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır. Ödemelerinizi ayrı ayrı yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür. Hızlı ve güvenilir ödeme araçlarından biri olan online ödeme sayesinde, Gaziosmanpaşa Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerini yapmak açıkçası çok kolay ve zahmetsiz hale gelmiştir.

SANCAKTEPE BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Sancaktepe Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Tüm borç ödemelerinde olduğu gibi, Emlak Vergisi borçlarınızı zamanında yapmaya özen göstermelisiniz. Sancaktepe Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır.

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Üsküdar Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Peki Üsküdar Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır.  Online ödeme işleminizi tamamlamak için tarafınıza tahakkuk eden borcunuzu kredi kartınız, sanal kartınız ya da banka kartınız ile ödeyebilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME

Beylikdüzü Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 1. Taksit borçlarının ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. Her sene iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi ödemeleri tüm belediyeler online olarak ya da Belediye Veznelerinden tahsil edilmektedir. Emlak vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 30 Kasım tarihine kadar ödeyebilirsiniz.

ÜMRANİYE BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME İŞLEMLERİ

Ümraniye Belediyesi tarafından tahsil edilecek olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Emlak Vergisi ödemeleri, tüm belediyelerimiz tarafından iki taksit halinde alınmaktadır. Emlak Verginizi geç ödemeniz durumunda geciken her ay için borcunuza gecikme zammı uygulanmaktadır. Emlak Vergisi ikinci ödemesi ise 30 Kasım’a kadar ödenebilmektedir. Ümraniye Belediyesi sınırları içerisinde ikamet eden konut sahipleri, online ödeme kanallarının yaygınlaşması ile birlikte Emlak Vergisi borçlarını daha güvenli ve hızlı bir biçimde ödemenin kolaylığını yaşamaktadırlar.