ÇİĞLİ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME

Çiğli Belediyesi tarafından tahsil edilecek olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Online ödeme menüsü sayesinde Çiğli Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi elektronik olarak yapmanız mümkündür. Bilindiği üzere Emlak Vergisi ödemeleri 2 taksit halinde ödenmektedir. Çiğli Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur.

Ödenmeyen ve geç ödenen emlak vergisi ödemelerine gecikme zammı uygulanmaktadır. Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz. Çiğli Belediyesi Emlak Vergisi birinci ve ikinci taksit ödemelerini online olarak yapmak için aşağıdaki ödeme butonu kullanabilirsiniz.

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

MENEMEN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Menemen Belediyesinin 1. Taksit Emlak Vergisi ödemelerini son ödeme tarihi olan 31 Mayıs’tan önce yapmalısınız. Emlak Vergisi ikinci ödemesi ise 30 Kasım’a kadar ödenebilmektedir. Belediye emlak vergisi ödemeleri 2 taksit şeklinde ödenmelidir. Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz.

BORNOVA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

31 Mayıs’ta sona erecek olan Bornova Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini son güne bırakmadan yapmayı ihmal etmeyiniz. Her yıl ülkemizde iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi Borçları tüm belediyeler tarafından düzenli olarak tahsil edilmektedir. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.Emlak Verginizi geç ödemeniz durumunda geciken her ay için borcunuza gecikme zammı uygulanmaktadır.

ÖDEMİŞ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

31 Mayıs’ta sona erecek olan Ödemiş Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini son güne bırakmadan yapmayı ihmal etmeyiniz. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz. Emlak Vergisi ödemelerinde cezalı duruma düşmemek ve belirlenen vergi tutarından daha fazla borçlu durumda kalmamak için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

İZMİR BUCA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORCU İNTERNET İŞLEMLERİ

Birinci Taksit Son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklanan Buca Belediyesi Emlak Vergisi borç ödemelerinizi bu tarihten önce yapınız. Buca Belediyesi sınırları içerisinde ikamet eden konut sahipleri, online ödeme kanallarının yaygınlaşması ile birlikte Emlak Vergisi borçlarını daha güvenli ve hızlı bir biçimde ödemenin kolaylığını yaşamaktadırlar. Bilindiği üzere Emlak Vergisi ödemeleri 2 taksit halinde ödenmektedir. Peki Buca Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır.

SEFERİHİSAR BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME

Birinci Taksit Son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklanan Seferihisar Belediyesi Emlak Vergisi borç ödemelerinizi bu tarihten önce yapınız. Emlak vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 30 Kasım tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Emlak Verginizi geç ödemeniz durumunda geciken her ay için borcunuza gecikme zammı uygulanmaktadır. Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz.