ŞAHİNBEY BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

1. Taksit Emlak Vergisi borçları Şahinbey Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar tahsil edilecek. Emlak Vergisi ödemeleri her sene 2 taksit olarak tahsil edilmektedir.İkinci taksit Şahinbey Belediyesi Emlak Vergilerinizi Kasım ayının 30’una kadar tamamlayabilirsiniz. Ödenmeyen ve geç ödenen emlak vergisi ödemelerine gecikme zammı uygulanmaktadır.

Günlük hayatımızı ve ödeme işlemlerimizi son derece kolaylaştıran online ödeme işlemleri sayesinde Şahinbey Belediyesi için Emlak Vergisi ödemek de gerçekten çok basit bir şekilde yapılabilmektedir. Belediye tarafından sunulan online ödeme sistemini kullanarak kredi kartınız ya da sanal kredi kartınız ile işleminizi gerekleştirebilirsiniz. Posta havalesi de diğer ödeme yöntemleri arasındadır. Şahinbey Belediyesi e-belediye servislerine erişerek Emlak Vergisi borcunuzu ödemek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Şahinbey Belediyesi e-belediye linkinden sadece Emlak Vergisi ödemelerinizi değil belediyeye ait bir çok işlemi de takip etmek ve işleme koymak için kullanabilirsiniz. Şahinbey Belediyesi ne gibi hizmetleri online olarak sunuyor diye merak ediyorsanız yanıtı şöyle: Şahinbey Belediyesine olan tüm Borçlarınızın Sorgulaması, Sicil Bilgilerinizin Sorgulaması, Belediyeye yaptığınız tüm ödeme ve Tahsilatların sorgulanması, Şahinbey Belediyesi Bilgi Edinme hizmetinden faydalanılması. Yeni evlenmek isteyen çiftler Şahinbey Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama hizmetini kullarak işlemlerini ve sorgulamalarını gerçekleştirebilirler. Emlak ve gayrimenkul konularında bilgi sahibi olmak isteyenler, Şahinbey Belediyesi Arsa m2 Fiyatları sorgulayabilirler ve Şahinbey Belediyesi İnşaat Maliyetlerine bakabilirler. Şahinbey Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri, Şahinbey Belediyesi Aşınma Oranları, Şahinbey Belediyesi Rayiç Değeleri, Şahinbey Belediyesi e-imar sistemi, Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemleri diğer işlemler arasında yer almaktadır. Bu arada Şahinbey Belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulamak isterseniz veya Şahinbey Belediyesi sınırları içerisinde günlük Nöbetçi Eczane listesine ulaşmak isterseniz Şahinbey Belediyesi internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Belediyenin güncel İhale ilanları ve ihale sonuçları da benzer şekilde online olarak sorgulanabilmektedir.

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ

Kolej Tepe Mahallesi Yeşilcamii Caddesi No:8, 27070
0 342 232 1111

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME

Şehitkamil Belediyesi tarafından tahsil edilecek olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Her sene iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi ödemeleri tüm belediyeler tarafından düzenli olarak alınmaktadır. 2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür. Emlak Verginizi geç ödemeniz durumunda geciken her ay için borcunuza gecikme zammı uygulanmaktadır.

ARABAN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME

Emlak Vergisi 1. Taksit tahsilatları 31 Mayıs son ödeme tarihine kadar Araban Belediyesi tarafından yapılacak. Bilindiği gibi Emlak Vergileri her sene 2 eşit ödeme ile belediyelerce tahsil edilmektedir. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz.

İSLAHİYE BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İŞLEMLERİ

1. Taksit Emlak Vergisi borçları İslahiye Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar tahsil edilecek. İlk taksit ödemesi 31 Mayıs olan İslahiye Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu son güne bırakmadan tamamlamayı unutmayınız.Emlak vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 30 Kasım tarihine kadar ödeyebilirsiniz.Emlak Vergisinin geç ödenmesi halinde, ödemenin geciktirildiği ay başına, borcunuza gecikme zammı eklenmektedir.

KARKAMIŞ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

31 Mayıs Karkamış Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit borç ödemeleri için son gündür. Belediye emlak vergisi ödemeleri 2 taksit şeklinde ödenmelidir. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz.

NİZİP BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Nizip Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Her sene iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi ödemeleri tüm belediyeler tarafından düzenli olarak alınmaktadır. Tüm borç ödemelerinde olduğu gibi, Emlak Vergisi borçlarınızı zamanında yapmaya özen göstermelisiniz.