ATAŞEHIR BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Ataşehir Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar alınacak olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini bu tarihten önce yapmayı unutmayınız. Ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabildiğiniz gibi, banka kartı, PTT havalesi ya da belediyenin veznelerine bizzat giderek gerçekleştirebilirsiniz. Her yıl ülkemizde iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi Borçları tüm belediyeler tarafından düzenli olarak tahsil edilmektedir. Ataşehir Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır. İnternetin ve online borç sorgulama / ödeme kanallarının son yıllarda yaygınlaşması, Ataşehir Belediyesi Emlak Vergisi borçlarının ödenmesi konusunda da büyük kolaylık getirmiştir.

Belediye tarafından internet üzerinden sağlanan online ödeme sistemine girerek, şu ana kadar tahakkuk eden emlak vergisi borçlarınızı ve çevre temizlik vergilerinizi, kredi kartınız veya banka kartınız ile yapabilirsiniz. Ataşehir sınırları içerisinde yer alan konut, arsa ya da işyeri Emlak Vergisi ödemelerinizi Ataşehir Belediyesi Online Borç Servisi linkine tıklayarak erişebilirsiniz. Ataşehir Belediyesi Emlak Vergisini online ödemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Peki Ataşehir Belediyesine ait internet sitesinden sadece Emlak Vergisi ödemesi mi yapılıyor?

Aslında gün geçtikçe bir çok hizmet online olarak e-belediye hizmet portalına eklenmekte. Bunlardan bazılarına değinecek olursak: Arsa m2 fiyatlarının ve inşaat maliyetlerinin sorgulanması, adrese sayalı imar durumunun sorgulanması, bölgede o akşam nöbetçi olan eczanelerin listesi. Ataşehir belediyesine ait imar durumu ve Ataşehir Belediyesi Rayiç Değeleri sorgulamaları, belediyenin güncel ihale ilanları,

Ataşehir Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri. Ataşehir Belediyesi sınırları içerisinde evlenecekler için nikah rezervasyonu yapma ve salon sorgulama işlemleri sunulan hizmetler arasındadır. Çevre Temizlik vergilerindeki son durum, Ataşehir Belediyesine yapılan tüm ödemeler ve tahsilatlar. Ataşehir Belediyesi e-imar sistemi de bu kapsamda sunulmaktadır.

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

ESENLER BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

31 Mayıs’ta sona erecek olan Esenler Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini son güne bırakmadan yapmayı ihmal etmeyiniz. Belediye emlak vergisi ödemeleri 2 taksit şeklinde ödenmelidir. İkinci taksit Esenler Belediyesi Emlak Vergilerinizi Kasım ayının 30’una kadar tamamlayabilirsiniz. Emlak Vergisi ödemelerinde cezalı duruma düşmemek ve belirlenen vergi tutarından daha fazla borçlu durumda kalmamak için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız. Online ödeme menüsü sayesinde Esenler Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi elektronik olarak yapmanız mümkündür.

ESENYURT BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Esenyurt Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Emlak Vergisi ikinci ödemesi ise 30 Kasım’a kadar ödenebilmektedir. Gecikme zammı ödememek için Emlak Vergisi ödemenizi zamanında yapınız. Esenyurt Belediyesinin aşağıda verdiğimiz kısayol butonunu kullanarak, Emlak Vergisi online borç ödeme işlemlerinizi bir tıkla halledebilirsiniz.

ÇATALCA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME VE SORGULAMA

İlk taksit ödemesi 31 Mayıs olan Çatalca Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu son güne bırakmadan tamamlamayı unutmayınız. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz. Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz. Online ödeme menüsü sayesinde Çatalca Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi elektronik olarak yapmanız mümkündür.

GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME İŞLEMLERİ

31 Mayıs’ta sona erecek olan Gaziosmanpaşa Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini son güne bırakmadan yapmayı ihmal etmeyiniz. Gaziosmanpaşa Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır. Ödemelerinizi ayrı ayrı yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür. Hızlı ve güvenilir ödeme araçlarından biri olan online ödeme sayesinde, Gaziosmanpaşa Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerini yapmak açıkçası çok kolay ve zahmetsiz hale gelmiştir.

BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Büyükçekmece Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs olarak açıklandı. Online ödemelerinizi daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan sanal kredi kartı sayesinde Büyükçekmece belediyesi online Emlak Vergisi ödeme işlemlerinizi yerinizden kalkmadan sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek mümkün haldedir. Emlak Vergileri her sene 2 eşit ödeme ile belediyelerce tahsil edilmektedir. Peki Büyükçekmece Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır.