AXESS'TEN EMLAK VERGİSİ ÖDEMENİZE FAİZSİZ 5 TAKSİT

Axess ile yapacağınız Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinze Faizsiz ve Ücretsiz 5 Taksit imkanı... 100 TL ve üzeri Emlak ve Çevre Temizlik Verginizi 5 taksit fırsatından faydalanmak için VERGİ yazarak 4566'ya SMS gönderebilirsiniz. Ödeme için son gün 31 Mayıs'tır. Emlak Vergisi Taksit Kampanyası ile ilgili detaylar ve başvuru için TIKLAYINIZ...

 • Kampanya, 5 - 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında, sadece belediyeler ve resmi dairelerden yapacağınız ödemeler ve resmi dairelere ait web siteleri üzerinden yapacağınız ödemeler için geçerlidir.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi-26, Axess Kobi, Axess ve Wings Business asıl/ek kartlarınızla yapacağınız ödemelerde taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.
 • Kampanyadan faydalanmak başlamak için ödemeden önce VERGİ yazıp 4566’ya göndermeniz gerekmektedir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Kayıt olduktan sonra yapılacak 100 TL ve üzeri vergi ödemeleriniz taksitlendirilecektir.
 • Yaptığınız ödeme ekstrenize 5 taksit olarak yansıyacaktır.
 • Kampanyadan çıkmak için İPTAL VERGİ yazıp 4566’ya gönderebilirsiniz.
 • Kampanyaya 4566’ya kısa mesaj gönderen tüm operator aboneleri katılabilir.
 • Kampanyaya katılım; tüm operatörler tarafından 0,65 TL olarak ücretlendirilecektir.
 • Akbank kanallarından yapacağınız ödemeler kampanya kapsamında değildir.
 • İşlemin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

AKBANK İLETİŞİM

Telefon: 4442525

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

EMLAK VERGİSİ TAKSİT KAMPANYALARI

Emlak Vergisi ödemelerinin ilk taksitleri 31 Mayıs 2016 tarihine kadar yapılabilecek. Bir çok belediye tarafından E-Belediye ve online tahsilat sistemi üzerinden kabul edilen Emlak Vergisi ödemelerinizi çeşitli kredi kartları tarafından sağlanan taksit kampanyalarından faydalanarak ödeyebilirsiniz. Aşağıda yer alan Kampanya linklerine tıklayarak detaylı bilgi alabilir, ödemelerinizi kredi kartınız ile 3 ya da 5 taksit halinde yapabilirsiniz. En güncel taksit kampanyaları için sitemizi takip edebilirsiniz.

EMLAK VERGİSİ KASIM AYI TAKSİT KAMPANYALARI

Emlak Vergisi ödemeleri 2. taksitleri için son tarih 30 Kasım 2016 olarak açıklandı. E-Belediye ve online tahsilat sistemi ile ödenebilen Emlak Vergilerini bir çok bankanın kredi kartlarına taksitli olarak yapabilirsiniz. Aşağıda sizler için Emlak Vergisi Taksit kampanlarını derlemeye çalıştık. Kampanya linklerine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ödemelerinizi genellikle kredi kartınızın özelliğine göre 3 veya 5 taksit halinde yapabilirsiniz. En güncel taksit kampanyaları için www.emlakvergisiborcu.com sitemizi takip edebilirsiniz.

EMLAK VERGİSİ ÖDEMELERİNDE YAPI KREDİ KREDİ KARTLARINA 3 TAKSİT

Emlak Vergisi ödemelerinin ilk taksitleri 31 Mayıs 2016 tarihine kadar yapılabilecek. Bir çok belediye tarafından E-Belediye ve online tahsilat sistemi üzerinden kabul edilen Emlak Vergisi ödemelerinizi Yapı Kredi Kredi Kartınız ile taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Emlak Vergisi Taksit Kampanyası ile ilgili detaylar için TIKLAYINIZ.

BONUS İLE EMLAK VERGİSİ ÖDEMELERİNE 3 TAKSİT

3 Mayıs - 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Bonus kartınız ile yapacağınız Emlak Vergisi ödemelerine 3 Taksit yapılacak. Kampanyaya katılmak ve Kampanya hakkında detaylı bilgi yazının ayrıntılarında verilmiştir, detaylar TIKLAYINIZ...

CARDFİNANS İLE EMLAK VERGİSİ ÖDEMELERİNİZE 3 TAKSİT FIRSATI

CardFinans ile 1 Mayıs  - 31 Mayıs 2016 arasında belediyelerden yapacağınız 100 TL ve üzeri Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinizde 3 taksit imkanı. Kampanyaya katılmak için ödemeyi yapmadan önce VERGI yazip 2273'e SMS atabilirsiniz. Kampanya koşulları ve detaylar için TIKLAYINIZ.