BALA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İŞLEMLERİ

Bala Belediyesinin 1. Taksit Emlak Vergisi ödemelerini son ödeme tarihi olan 31 Mayıs’tan önce yapmalısınız. Bala Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur. Emlak Vergisi ödemelerinde cezalı duruma düşmemek ve belirlenen vergi tutarından daha fazla borçlu durumda kalmamak için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

Hepimizin artık yayın olarak kullandığı online ödeme kanalları sayesinde Bala Belediyesi Emlak Vergisi taksitlerini ödemek son derece kolaylaşmıştır. Online ödeme kanallarıyla ödeme yapmak ve Emlak Vergisi Borcunuzun birinci ya da ikinci taksit ödemelerini gerçekleştirmek için kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanabilirsiniz.
Bala sınırları içerisinde yer alan konut, arsa ya da işyeri Emlak Vergisi ödemelerinizi Bala Belediyesi Online Borç Servisi linkine tıklayarak erişebilirsiniz.

Bala Belediyesi e-belediye linkinden sadece Emlak Vergisi ödemelerinizi değil belediyeye ait bir çok işlemi de takip etmek ve işleme koymak için kullanabilirsiniz. Bala Belediyesi ne gibi hizmetleri online olarak sunuyor diye merak ediyorsanız yanıtı şöyle: Bala Belediyesine olan tüm Borçlarınızın Sorgulaması, Sicil Bilgilerinizin Sorgulaması, Belediyeye yaptığınız tüm ödeme ve Tahsilatların sorgulanması, Bala Belediyesi Bilgi Edinme hizmetinden faydalanılması.
Yeni evlenmek isteyen çiftler Bala Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama hizmetini kullarak işlemlerini ve sorgulamalarını gerçekleştirebilirler. Emlak ve gayrimenkul konularında bilgi sahibi olmak isteyenler, Bala Belediyesi Arsa m2 Fiyatları sorgulayabilirler ve Bala Belediyesi İnşaat Maliyetlerine bakabilirler. Bala Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri, Bala Belediyesi Aşınma Oranları, Bala Belediyesi Rayiç Değeleri, Bala Belediyesi e-imar sistemi, Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemleri diğer işlemler arasında yer almaktadır.
Bu arada Bala Belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulamak isterseniz veya Bala Belediyesi sınırları içerisinde günlük Nöbetçi Eczane listesine ulaşmak isterseniz Bala Belediyesi internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Belediyenin güncel İhale ilanları ve ihale sonuçları da benzer şekilde online olarak sorgulanabilmektedir.

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

GÜDÜL BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE SORGULAMA ve ÖDEME

Güdül Belediyesi tarafından tahsil edilen ve ilk taksit ödemesi 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek olan Emlak Vergisi ödemelerinin belirtilen bu tarihe kadar yapılması gerekmektedir. Bilindiği üzere Emlak Vergisi ödemeleri 2 taksit halinde ödenmektedir. Peki Güdül Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır.

HAYMANA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Emlak Vergisi 1. Taksit tahsilatları 31 Mayıs son ödeme tarihine kadar Haymana Belediyesi tarafından yapılacak. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.Emlak Vergisi ödemelerinde cezalı duruma düşmemek ve belirlenen vergi tutarından daha fazla borçlu durumda kalmamak için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

KEÇİÖREN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME

Keçiören Belediyesi  Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs olarak açıklandı. Bilindiği üzere Emlak Vergisi ödemeleri 2 taksit halinde ödenmektedir. Keçiören Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizin 2. Taksidini 30 Kasım tarihine kadar yapabilirsiniz.Ödenmeyen ve geç ödenen emlak vergisi ödemelerine gecikme zammı uygulanmaktadır.

KALECİK BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

İlk taksit ödemesi 31 Mayıs olan Kalecik Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu son güne bırakmadan tamamlamayı unutmayınız.Emlak Vergisi ödemeleri her sene 2 taksit olarak tahsil edilmektedir. Ödenmeyen ve geç ödenen emlak vergisi ödemelerine gecikme zammı uygulanmaktadır. Emlak Vergisi ödemelerinde cezalı duruma düşmemek ve belirlenen vergi tutarından daha fazla borçlu durumda kalmamak için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

ÇANKAYA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ SORGULAMA

Çankaya Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Emlak Vergisi ödemeleri, tüm belediyelerimiz tarafından iki taksit halinde alınmaktadır. İkinci taksit Çankaya Belediyesi Emlak Vergilerinizi Kasım ayının 30’una kadar tamamlayabilirsiniz. Gecikme zammı ödememek için Emlak Vergisi ödemenizi zamanında yapınız.