BATTALGAZİ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

31 Mayıs Battalgazi Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit borç ödemeleri için son gündür. Bilindiği gibi Emlak Vergileri her sene 2 eşit ödeme ile belediyelerce tahsil edilmektedir. 2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür. Emlak Vergisinin geç ödenmesi halinde, ödemenin geciktirildiği ay başına, borcunuza gecikme zammı eklenmektedir.

Online ödeme kanallarının yaygınlaşması ile birlikte, Battalgazi Belediyesi Emlak Vergisi ödeme ve borç sorgulama işlemleri de kolaylaşmıştır. Online ödemelerinizi daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan sanal kredi kartı sayesinde Battalgazi Belediyesi online Emlak Vergisi ödeme işlemlerinizi yerinizden kalkmadan sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek mümkün haldedir. Battalgazi Belediyesi Emlak Vergisini ödemek ve bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Bilgisayar veya cep telefonu üzerinden belediyeye ait bir çok işlemi de takip etmek ve işleme koyabilirsiniz. Battalgazi Belediyesine olan tüm Borçlarınızın Sorgulaması, Sicil Bilgilerinizin Sorgulaması, Belediyeye yaptığınız tüm ödeme ve Tahsilatların sorgulanması, Battalgazi Belediyesi Bilgi Edinme hizmetinden faydalanılması. Yeni evlenmek isteyen çiftler Battalgazi Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama hizmetini kullarak işlemlerini ve sorgulamalarını gerçekleştirebilirler. Emlak ve gayrimenkul konularında bilgi sahibi olmak isteyenler, Battalgazi Belediyesi Arsa metrekare Fiyatları sorgulayabilirler ve Battalgazi Belediyesi İnşaat Maliyetlerini öğrenebilirler. Battalgazi Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri, Battalgazi Belediyesi Aşınma Oranları, Battalgazi Belediyesi Rayiç Değeleri, Battalgazi Belediyesi e-imar sistemi, Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemleri diğer işlemler arasında yer almaktadır. Bu arada Battalgazi Belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulamak isterseniz ya da Battalgazi Belediyesi sınırları içerisinde günlük Nöbetçi Eczane listesine ulaşmak isterseniz E-belediye adresini ziyaret edebilirsiniz. Belediyenin güncel İhale ilanları ve ihale sonuçları da benzer şekilde online olarak sorgulanabilmektedir.

BATTALGAZİ BELEDİYESİ

Battalgazi, 44210 Malatya
0 422 841 25 05

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

ARGUVAN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORCU İNTERNET İŞLEMLERİ

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Arguvan Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Bilindiği üzere Emlak Vergisi ödemeleri 2 taksit halinde ödenmektedir. Arguvan Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır.Cezalı duruma düşmemek için Emlak Vergisi borcunuzu son ödeme tarihine kadar ödemelisiniz.

DARENDE BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Darende Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs olarak açıklandı. Emlak Vergisi ödemeleri her sene 2 taksit olarak tahsil edilmektedir.İkinci taksit Darende Belediyesi Emlak Vergilerinizi Kasım ayının 30’una kadar tamamlayabilirsiniz.Gecikme zammı ödememek için Emlak Vergisi ödemenizi zamanında yapınız.

DOĞANŞEHİR BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

31 Mayıs Doğanşehir Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit borç ödemeleri için son gündür. Belediye emlak vergisi ödemeleri 2 taksit şeklinde ödenmelidir. Doğanşehir Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur. Emlak Verginizi geç ödemeniz durumunda geciken her ay için borcunuza gecikme zammı uygulanmaktadır.

DOĞANYOL BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORCU İNTERNET İŞLEMLERİ

Birinci Taksit Son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklanan Doğanyol Belediyesi Emlak Vergisi borç ödemelerinizi bu tarihten önce yapınız. Bilindiği gibi Emlak Vergileri her sene 2 eşit ödeme ile belediyelerce tahsil edilmektedir. Doğanyol Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 2. Taksit borçlarının ödemeleri 30 Kasım tarihine kadar yapılabilecek. Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz.

HEKİMHAN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME

Hekimhan Belediyesi Emlak Vergisi 1 Taksitlerini 31 Mayıs’a kadar ödeyebilirsiniz. Emlak Vergisi ödemeleri her sene 2 taksit olarak tahsil edilmektedir. Emlak vergisinin 2. Taksit ödemelerini Kasım’ın 30’una kadar yapabilirsiniz. Emlak Vergisinin geç ödenmesi halinde, ödemenin geciktirildiği ay başına, borcunuza gecikme zammı eklenmektedir.