GÖKÇESU BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Gökçesu Belediyesi Emlak Vergisini internet üzerinden ödemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.. Gökçesu Belediyesi Emlak Vergisi birinci taksit ödemelerinizi 31 Mayıs’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Gökçesu Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur.

Emlak Verginizin son ödeme tarihinden daha sonra ödenmesi durumunda, ödemenin geciktirilmiş olduğu ay baz alınarak, Emlak Vergisi ödemenize gecikme cezası eklenir. Gökçesu Belediyesi sınırları içerisinde ikamet eden konut ve işyeri sahipleri, vergi ödemelerini gerçekleştirmek için güvenli ve hızlı bir tahsilat yöntemi olan Online Borç Ödeme sistemlerini kullanmaktadırlar. Gökçesu Belediyesine ait e-Belediye servisi vasıtasıyla (aşağıda yer alan linke tıklayarak) Emlak Vergisi 1. ve 2. Taksit ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Gökçesu Belediyesine ait internet sitesinden sadece Emlak Vergisi ödemesi işlemi yapılmıyor. Aslında gün geçtikçe bir çok hizmet online olarak e-belediye sistemine eklenmekte. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekirse:
Arsa m2 fiyatlarının ve inşaat maliyetlerinin sorgulanması, adrese sayalı imar durumunun sorgulanması, bölgede o akşam nöbetçi olan eczanelerin listesi. Gökçesu belediyesine ait imar durumu ve Gökçesu Belediyesi Rayiç Değeleri sorgulamaları, Gökçesu Belediyesi ihale ilanları ve ihale sonuçları, Gökçesu Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri .
Gökçesu Belediyesi nikah rezervasyonu yapma ve salon sorgulama işlemleri sunulan hizmetler arasındadır. Çevre Temizlik vergilerindeki güncel değerler, Gökçesu Belediyesine yapılan tüm ödemeler ve tahsilatlar. Gökçesu Belediyesi e-imar sistemi de bu kapsamda sunulmaktadır.

GÖKÇESU BELEDİYESİ
Adres: Hürriyet Mah. Cumhuriyet Cad. No: 32 Gökçesu – Mengen / BOLU
Telefon: 0 374 376 50 14
Faks: 0 374 376 53 65

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

YENİÇAĞA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Yeniçağa Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs olarak açıklandı. Bilindiği gibi Emlak Vergileri her sene 2 eşit ödeme ile belediyelerce tahsil edilmektedir. Emlak vergisinin 2. Taksit ödemelerini Kasım’ın 30’una kadar yapabilirsiniz.Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz.

KARACASU BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Bolu Karacasu Belediyesi online borç tahsilat ve sorgulama sistemi aracılığıyla size verilen parola ve şifre ya da belediye sicil no ile Emlak Vergisi borç ödemelerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Karacasu Belediyesi sınırları içerisinde sahip olduğunuz konutl ve işyerleri için Emlak Vergisi birinci taksidini 31 Mayıs tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.

TAŞKESTİ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Taşkesti Belediyesi tarafından hizmete online borç ödeme sistemi sayesinde borcunuzu aşağıdaki butona tıklayarak ödeyebilirsiniz. Taşkesti Belediyesinin Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs. Taşkesti Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır.

BOLU BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Bolu Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 1. Taksit borçlarının ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. 2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür.

DÖRTDİVAN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME İŞLEMLERİ

Dörtdivan Belediyesi tarafından tahsil edilecek olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Belediye emlak vergisi ödemeleri 2 taksit şeklinde ödenmelidir. 2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür. Emlak Vergisi ödemelerinde cezalı duruma düşmemek ve belirlenen vergi tutarından daha fazla borçlu durumda kalmamak için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.