MELİKGAZİ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Melikgazi Belediyesi tarafından tahsil edilen ve ilk taksit ödemesi 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek olan Emlak Vergisi ödemelerinin belirtilen bu tarihe kadar yapılması gerekmektedir. Bilindiği gibi Emlak Vergileri her sene 2 eşit ödeme ile belediyelerce tahsil edilmektedir. Emlak Vergisinin geç ödenmesi halinde, ödemenin geciktirildiği ay başına, borcunuza gecikme zammı eklenmektedir. Bu konuda gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekmektedir.

Melikgazi Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır. Belediye tarafından sunulan online ödeme sistemini kullanarak kredi kartınız ya da sanal kredi kartınız ile işleminizi gerekleştirebilirsiniz. Posta havalesi de diğer ödeme yöntemleri arasındadır. Aşağıda verdiğimiz online emlak vergisi ödeme linkine tıklayarak Emlak Vergisi 1. ve 2. Taksitlerini rahatça ödeyebilirsiniz. Melikgazi Belediyesi iletişim ve internet sitesi erişim bilgileri şöyledir:

Peki Melikgazi Belediyesine ait internet sitesinden sadece Emlak Vergisi ödemesi mi yapılıyor? Aslında gün geçtikçe bir çok hizmet online olarak e-belediye hizmet portalına eklenmekte. Bunlardan bazılarına değinecek olursak: Arsa m2 fiyatlarının ve inşaat maliyetlerinin sorgulanması, adrese sayalı imar durumunun sorgulanması, bölgede o akşam nöbetçi olan eczanelerin listesi. Melikgazi belediyesine ait imar durumu ve Melikgazi Belediyesi Rayiç Değeleri sorgulamaları, belediyenin güncel ihale ilanları, Melikgazi Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri .
Melikgazi Bel. sınırları içinde evlenecekler için nikah rezervasyonu yapma ve salon sorgulama işlemleri sunulan hizmetler arasındadır.
Çevre Temizlik vergilerindeki son durum, Melikgazi Belediyesine yapılan tüm ödemeler ve tahsilatlar. Melikgazi Belediyesi e-imar sistemi de bu kapsamda sunulmaktadır.

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

KOCASİNAN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME

31 Mayıs Kocasinan Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit borç ödemeleri için son gündür. Emlak vergisi 1. taksiti Mart-Nisan-Mayıs ayının sonu, 2. taksiti Kasım ayının sonuna kadar 2 eşit taksitte ödenir. (İsteyen mükellefler vergilerinin tamamını 1. dönemde ödeyebilirler) Gecikme zammı ödememek için Emlak Vergisi ödemenizi zamanında yapınız.

AKKIŞLA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Akkışla Belediyesi Emlak Vergisi 1 Taksitlerini 31 Mayıs’a kadar ödeyebilirsiniz. Akkışla Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizin 2. Taksidini 30 Kasım tarihine kadar yapabilirsiniz. İnternetin ve online borç sorgulama / ödeme kanallarının son yıllarda yaygınlaşması, Akkışla Belediyesi Emlak Vergisi borçlarının ödenmesi konusunda da büyük kolaylık getirmiştir.

BÜNYAN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Bünyan Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs olarak açıklandı. Bilindiği gibi Emlak Vergileri her sene 2 eşit ödeme ile belediyelerce tahsil edilmektedir. Bünyan Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur. Emlak Vergisi Online Sorgulama ve Ödeme Sistemini kullanarak Bünyan Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi rahatça yapabilirsiniz.

DEVELİ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

İlk taksit ödemesi 31 Mayıs olan Develi Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu son güne bırakmadan tamamlamayı unutmayınız. Emlak vergisi 1. taksiti Mart-Nisan-Mayıs ayının sonu, 2. taksiti Kasım ayının sonuna kadar 2 eşit taksitte ödenir. Fakat İsteyen mükellefler vergilerinin tamamını 1. dönemde ödeyebilirler. Emlak Vergisinin geç ödenmesi halinde, ödemenin geciktirildiği ay başına, borcunuza gecikme zammı eklenmektedir. Gecikme zammı ödememek için Emlak Vergisi ödemenizi zamanında yapmaya özen gösteriniz.

FELAHİYE BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

31 Mayıs’ta sona erecek olan Felahiye Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini son güne bırakmadan yapmayı ihmal etmeyiniz. İkinci taksit Felahiye Belediyesi Emlak Vergilerinizi Kasım ayının 30’una kadar tamamlayabilirsiniz. Gecikme zammı ödememek için Emlak Vergisi ödemenizi zamanında yapınız.