MURATPAŞA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Muratpaşa Belediyesi Emlak Vergisi 1 Taksitlerini 31 Mayıs’a kadar ödeyebilirsiniz. Belediye emlak vergisi ödemeleri 2 taksit şeklinde ödenmelidir. Muratpaşa Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur.

Belediyelerin bir çoğu bu hizmeti sunmakla birlikte, ödeme sırasında kredi kartı, sanak kredi kartı ile ödeme ve sorgu yapmak kolay hale gelmiştir. Aşağıda verdiğimiz online emlak vergisi ödeme linkine tıklayarak Emlak Vergisi 1. ve 2. Taksitlerini rahatça ödeyebilirsiniz.

Tablet Bilgisayar akıllı telefon üzerinden belediyeye ait bir çok işlemi de takip edebilirsini. Bunlar neler mi?  Muratpaşa Belediyesine olan tüm Borçlarınızın Sorgulaması, Sicil Bilgilerinizin Sorgulaması, Belediyeye yaptığınız tüm ödeme ve Tahsilatların sorgulanması, Muratpaşa Belediyesi Bilgi Edinme hizmetinden faydalanılması. Vatandaşlarımız Nikah Salonu Sorgulama işlemlerini ve sorgulamalarını gerçekleştirebilirler veyahut Muratpaşa Belediyesi Arsa metrekare Fiyatları sorgulayabilirler ve Muratpaşa Belediyesi İnşaat Maliyetlerini öğrenebilirler. Muratpaşa Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri, Muratpaşa Belediyesi Aşınma Oranları, Muratpaşa Belediyesi Rayiç Değeleri, Muratpaşa Belediyesi e-imar sistemi, Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemleri diğer işlemler arasında yer almaktadır. İmar durumunu öğrenmek ve bilgi edinmek  isterseniz veya Muratpaşa Belediyesi sınırları içerisinde  Nöbetçi Eczanenin adres bilgilerini öğrenmek için E-belediye adresini ziyaret edebilirsiniz. Belediyenin güncel İhale ilanları ve ihale sonuçları da benzer şekilde online olarak sorgulanabilmektedir.

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Döşemealtı Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar alınacak olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini bu tarihten önce yapmayı unutmayınız. Emlak Vergisi ikinci ödemesi ise 30 Kasım’a kadar ödenebilmektedir .Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz.

KEPEZ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İŞLEMLERİ

Kepez Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 1. Taksit borçlarının ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. Emlak vergisinin 2. Taksit ödemelerini Kasım’ın 30’una kadar yapabilirsiniz. Emlak Vergisinin geç ödenmesi halinde, ödemenin geciktirildiği ay başına, borcunuza gecikme zammı eklenmektedir, ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz.

AKSEKİ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME VE SORGULAMA

1. Taksit Emlak Vergisi borçları Akseki Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar tahsil edilecek. Bilindiği gibi Emlak Vergileri her sene 2 eşit ödeme ile belediyelerce tahsil edilmektedir. İkinci taksit Akseki Belediyesi Emlak Vergilerinizi Kasım ayının 30’una kadar tamamlayabilirsiniz.

KONYAALTI BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME

Konyaaltı Belediyesi Emlak Vergisi 1 Taksitlerini 31 Mayıs’a kadar ödeyebilirsiniz. Emlak Vergisi ödemeleri, tüm belediyelerimiz tarafından iki taksit halinde alınmaktadır. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.

ALANYA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME

Alanya Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar alınacak olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini bu tarihten önce yapmayı unutmayınız. Belediye emlak vergisi ödemeleri 2 taksit şeklinde ödenmelidir. Emlak vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 30 Kasım tarihine kadar ödeyebilirsiniz.