ODUNPAZARI BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

31 Mayıs Odunpazarı Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit borç ödemeleri için son gündür. Emlak vergisi 1. taksiti Mart-Nisan-Mayıs ayının sonu, 2. taksiti Kasım ayının sonuna kadar 2 eşit taksitte ödenir. (İsteyen mükellefler vergilerinin tamamını 1. dönemde ödeyebilirler)

Devlete yaptığınız tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, geciktirilen emlak vergisi ödemeleri için de aylık ceza uygulanmaktadır. Bunun için Odunpazarı Belediyesi Emlak Vergisi ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz. Çoğumuz Odunpazarı Belediyesine ait Emlak Vergisi ödemelerini yapmak için belediyenin online borç sorgulama ve ödeme sistemini tercih ediyoruz.
Odunpazarı Belediyesi Emlak Vergisini online ödemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Odunpazarı Belediyesi internet sitesi üzerinden Emlak Vergisi Borcu Sorgulama ve Ödeme işlemleri dışında; Odunpazarı Belediyesi Beyan Bilgileri, Odunpazarı Belediyesi Rayiç Değeleri, Odunpazarı Belediyesi Borç Sorgulama, Odunpazarı Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama, Odunpazarı Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Bunun yanısıra Odunpazarı Belediyesi Bilgi Edinme, Odunpazarı Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama, Odunpazarı Belediyesi Arsa m2 Fiyatları, Odunpazarı Belediyesi İnşaat Maliyetleri, Odunpazarı Belediyesi Aşınma Oranları, Odunpazarı Belediyesi Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adrese bağlı imar durumu sorgulama, Odunpazarı Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri, Nöbetçi Eczane öğrenme, Odunpazarı Belediyesi İhale ilanları ve ihale sonuçları için aşağıda verilen Odunpazarı Belediyesi İnternet Sitesi linkine tıklayabilirsiniz.

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

ESKiŞEHİR BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME

Eskişehir Belediyesinin 1. Taksit Emlak Vergisi ödemelerini son ödeme tarihi olan 31 Mayıs’tan önce yapmalısınız. Emlak Vergisi ödemeleri her sene 2 taksit olarak tahsil edilmektedir. Eskişehir Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır.

SİVRİHİSAR BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Sivrihisar Belediyesi tarafından tahsil edilen ve ilk taksit ödemesi 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek olan Emlak Vergisi ödemelerinin belirtilen bu tarihe kadar yapılması gerekmektedir. Her yıl ülkemizde iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi Borçları tüm belediyeler tarafından düzenli olarak tahsil edilmektedir.

TEPEBAŞI BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME İŞLEMLERİ

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Tepebaşı Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Emlak Vergisi her yıl ülkemizde iki taksit halinda düzenli olarak tahsil edilmektedir. Emlak vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 30 Kasım tarihine kadar ödeyebilirsiniz.

ALPU BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Alpu Belediyesi tarafından tahsil edilecek olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Bilindiği gibi Emlak Vergileri her sene 2 eşit ödeme ile belediyelerce tahsil edilmektedir. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.

BEYLİKOVA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME

31 Mayıs’ta sona erecek olan Beylikova Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini son güne bırakmadan yapmayı ihmal etmeyiniz. Beylikova Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur. Emlak Vergisi ödemelerinde cezalı duruma düşmemek ve belirlenen vergi tutarından daha fazla borçlu durumda kalmamak için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.