OSMANGAZI BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

İlk taksit ödemesi 31 Mayıs olan Osmangazi Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu son güne bırakmadan tamamlamayı unutmayınız. Belediye emlak vergisi ödemeleri 2 taksit şeklinde ödenmelidir. Online ödeme işleminizi tamamlamak için tarafınıza tahakkuk eden borcunuzu kredi kartınız, sanal kartınız ya da banka kartınız ile ödeyebilirsiniz.

2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür. Aşağıda verdiğimiz online emlak vergisi ödeme linkine tıklayarak Emlak Vergisi Taksitlerini rahatça ödeyebilirsiniz. Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz.

Osmangazi Belediyesinin sunduğu hizmetlere internet sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Emlak Vergisi Borcunuzu online olarak ödemenin dışında, Beyan Bilgilerinize, Sicil Bilgilerinize ve tahsilat bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Osmangazi Belediyesi Bilgi Edinme hizmetini kullanabilir, Nikah rezervasyonu yapabilir ve Nikah salonlarının durumuna bakabilirsiniz. Osmangazi Belediyesinde bulunan arsa metrekare fiyatları ve inşaat maliyetleri, e-imar sistemi, aşınma oranlarına dair bilgileri sorgulamak da mümkün. Çevre Temizlik Vergisi Bedelindeki son değerleri ve Osmangazi Belediyesi Rayiç Değeleri merak ediyorsanız ve adrese bağlı imar durumu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmek için Osmangazi Belediyesi Online İşlemler linkini kullanabilirsiniz. Osmangazi Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri için e-belediye kısayolu hizmetinizde olacaktır. Osmangazi Belediyesi online sitesinden güncel ihale ilanları ve sonuçlarını takip edebilirsiniz.

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

İZNİK BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME İŞLEMLERİ

İznik Belediyesi tarafından tahsil edilecek olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Her sene iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi ödemeleri tüm belediyeler tarafından düzenli olarak alınmaktadır. İznik Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır.

KARACABEY BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Karacabey Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 1. Taksit borçlarının ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. Emlak Vergisi ödemeleri, tüm belediyelerimiz tarafından iki taksit halinde alınmaktadır. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.

KELES BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Emlak Vergisi ödemeleri, tüm belediyelerimiz tarafından iki taksit halinde alınmaktadır. Kiraz ve Çilek diyarı Keles Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 1. Taksit borçlarının ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. Emlak vergisinin 2. Taksit ödemelerini Kasım’ın 30’una kadar yapabilirsiniz.Hepimizin artık yayın olarak kullandığı online ödeme kanalları sayesinde Keles Belediyesi Emlak Vergisi taksitlerini ödemek son derece kolaylaşmıştır.

KESTEL BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME VE SORGULAMA

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Kestel Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Emlak Vergisi ödemelerinde cezalı duruma düşmemek ve belirlenen vergi tutarından daha fazla borçlu durumda kalmamak için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

ORHANELİ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE SORGULAMA

Orhaneli Belediyesi tarafından tahsil edilen ve ilk taksit ödemesi 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek olan Emlak Vergisi ödemelerinin belirtilen bu tarihe kadar yapılması gerekmektedir. Emlak Vergisi ödemeleri her sene 2 taksit olarak tahsil edilmektedir. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.