ÇORLU BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

31 Mayıs Çorlu Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit borç ödemeleri için son gündür. Emlak Vergisi ikinci ödemesi ise 30 Kasım’a kadar ödenebilmektedir. Emlak Vergisinin geç ödenmesi halinde, ödemenin geciktirildiği ay başına, borcunuza gecikme zammı eklenmektedir. Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz.

Hepimizin artık yaygın olarak kullandığı online ödeme kanalları sayesinde Çorlu Belediyesi Emlak Vergisi taksitlerini ödemek son derece kolaylaşmıştır. Sizin için aşağıda kısayolunu verdiğimiz Çorlu Belediyesi Emlak Vergisi ödeme butonunu kullanarak Emlak Verginizi online olarak yatırabilirsiniz.

Online Belediye işlemleri ile sadece Emlak Vergisi ödemelerinizi değil belediyeye ait bir çok işlemi de takip etmek ve işleme koyabilirsiniz. Çorlu Belediyesi İnternet işlemleri ile ne gibi hizmetleri online olarak sunuyor: Çorlu Belediyesine olan tüm Borçlarınızın Sorgulaması, Sicil Bilgilerinizin Sorgulaması, Belediyeye yaptığınız tüm ödeme ve Tahsilatların sorgulanması, Çorlu Belediyesi Bilgi Edinme hizmetinden faydalanılması.

Yeni evlenmek isteyen çiftler Çorlu Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama hizmetini kullarak işlemlerini ve sorgulamalarını gerçekleştirebilirler. Emlak ve gayrimenkul konularında bilgi sahibi olmak isteyenler, Çorlu Belediyesi Arsa metrekare Fiyatları sorgulayabilirler ve Çorlu Belediyesi İnşaat Maliyetlerini öğrenebilirler. Çorlu Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri, Çorlu Belediyesi Aşınma Oranları, Çorlu Belediyesi Rayiç Değeleri, Çorlu Belediyesi e-imar sistemi, Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemleri diğer işlemler arasında yer almaktadır.

Bu arada Çorlu Belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulamak isterseniz ya da Çorlu Belediyesi sınırları içerisinde günlük Nöbetçi Eczane listesine ulaşmak isterseniz E-belediye adresini ziyaret edebilirsiniz. Belediyenin güncel İhale ilanları ve ihale sonuçları da benzer şekilde online olarak sorgulanabilmektedir.

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

MURATLI BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Her yıl ülkemizde iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi Borçları tüm belediyeler tarafından düzenli olarak tahsil edilmektedir. Tekirdağ Muratlı Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 1. Taksit borçlarının ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek.

SARAY BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME VE SORGULAMA

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Saray Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilmektedir. 2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür. Cezalı duruma düşmemek için Emlak Vergisi borcunuzu son ödeme tarihine kadar ödemelisiniz.

ŞARKÖY BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME İŞLEMLERİ

Şarköy Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs olarak açıklandı. Emlak Vergisi ödemeleri her sene 2 taksit olarak tahsil edilmektedir. Cezalı duruma düşmemek için Emlak Vergisi borcunuzu son ödeme tarihine kadar ödemelisiniz. Emlak vergisinin 2. Taksit ödemelerini Kasım’ın 30’una kadar yapabilirsiniz.

ERGENE BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İŞLEMLERİ

Ergene Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 1. Taksit borçlarının ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. Emlak Vergisi ödemeleri, tüm belediyelerimiz tarafından iki taksit halinde alınmaktadır. Ergene Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Süleymanpaşa Belediyesi Emlak Vergisi 1 Taksitlerini 31 Mayıs’a kadar ödeyebilirsiniz. Süleymanpaşa Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır. Devlete yaptığınız tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, geciktirilen emlak vergisi ödemeleri için de aylık ceza uygulanmaktadır.