TALAS BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Talas Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Peki Talas Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır.Cezalı duruma düşmemek için Emlak Vergisi borcunuzu son ödeme tarihine kadar ödemelisiniz.

Günlük hayatımızı ve ödeme işlemlerimizi son derece kolaylaştıran online ödeme işlemleri sayesinde Talas Belediyesi için Emlak Vergisi ödemek de gerçekten çok basit bir şekilde yapılabilmektedir. Kredi Kartınızı veyahut banka kartınızı kullanarak, belediyenin online işlem merkezine bağlanarak emlak vergisi borç ödeme ve sorgulama sisteminden ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Talas Belediyesi Emlak Vergisini ödemek ve bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Online Belediye işlemleri ile sadece Emlak Vergisi ödemelerinizi değil belediyeye ait bir çok işlemi de takip etmek ve işleme koyabilirsiniz. Talas Belediyesi İnternet işlemleri ile ne gibi hizmetleri online olarak sunuyor: Talas Belediyesine olan tüm Borçlarınızın Sorgulaması, Sicil Bilgilerinizin Sorgulaması, Belediyeye yaptığınız tüm ödeme ve Tahsilatların sorgulanması, Talas Belediyesi Bilgi Edinme hizmetinden faydalanılması. ,

Yeni evlenmek isteyen çiftler Talas Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama hizmetini kullarak işlemlerini ve sorgulamalarını gerçekleştirebilirler. Emlak ve gayrimenkul konularında bilgi sahibi olmak isteyenler, Talas Belediyesi Arsa metrekare Fiyatları sorgulayabilirler ve Talas Belediyesi İnşaat Maliyetlerini öğrenebilirler. Talas Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri, Talas Belediyesi Aşınma Oranları, Talas Belediyesi Rayiç Değeleri, Talas Belediyesi e-imar sistemi, Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemleri diğer işlemler arasında yer almaktadır.

Bu arada Talas Belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulamak isterseniz ya da Talas Belediyesi sınırları içerisinde günlük Nöbetçi Eczane listesine ulaşmak isterseniz E-belediye adresini ziyaret edebilirsiniz. Belediyenin güncel İhale ilanları ve ihale sonuçları da benzer şekilde online olarak sorgulanabilmektedir.

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

DEVELİ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

İlk taksit ödemesi 31 Mayıs olan Develi Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu son güne bırakmadan tamamlamayı unutmayınız. Emlak vergisi 1. taksiti Mart-Nisan-Mayıs ayının sonu, 2. taksiti Kasım ayının sonuna kadar 2 eşit taksitte ödenir. Fakat İsteyen mükellefler vergilerinin tamamını 1. dönemde ödeyebilirler. Emlak Vergisinin geç ödenmesi halinde, ödemenin geciktirildiği ay başına, borcunuza gecikme zammı eklenmektedir. Gecikme zammı ödememek için Emlak Vergisi ödemenizi zamanında yapmaya özen gösteriniz.

FELAHİYE BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

31 Mayıs’ta sona erecek olan Felahiye Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini son güne bırakmadan yapmayı ihmal etmeyiniz. İkinci taksit Felahiye Belediyesi Emlak Vergilerinizi Kasım ayının 30’una kadar tamamlayabilirsiniz. Gecikme zammı ödememek için Emlak Vergisi ödemenizi zamanında yapınız.

HACILAR BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Hacılar Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar alınacak olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini bu tarihten önce yapmayı unutmayınız. Bilindiği üzere Emlak Vergisi ödemeleri 2 taksit halinde ödenmektedir. Hacılar Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur.

İNCESU BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İŞLEMLERİ

31 Mayıs’ta sona erecek olan İncesu Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini son güne bırakmadan yapmayı ihmal etmeyiniz. Peki İncesu Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır.

ÖZVATAN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ SORGULAMA

Özvatan Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 1. Taksit borçlarının ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. Emlak Verginizi geç ödemeniz durumunda geciken her ay için borcunuza gecikme zammı uygulanmaktadır. Tüm borç ödemelerinde olduğu gibi, Emlak Vergisi borçlarınızı zamanında yapmaya özen göstermelisiniz.