ARMUTLU BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Emlak Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Mayıs tarihine kadar yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzere, belediyelerce her yıl alınan Emlak Vergisi Borçları iki taksit halinde ödenebilmektedir. İkinci taksit Armutlu Belediyesi Emlak Vergilerinizi Kasım ayının 30’una kadar tamamlayabilirsiniz. Ödemelerinizde cezalı duruma düşmemek için Emlak Vergisi ödemenizi zamanında yapmaya özen gösteriniz.

Hepimizin yaygın olarka kullandığı internet ödeme sistemleri sayesinde, Armutlu Belediyesi Emlak Vergisi borcunu tahsil etmek gerçekten kolay bir hal almıştır. Armutlu Belediyesi Vergi ödemelerinizi online ödeme sisteminin yanısıra, posta havalesi ya da belediye veznesine giderek elden ödeme ile yapabilirsiniz. Aşağıda verilen online emlak vergisi ödeme kısayolunu kullanarak tıklayarak Emlak Vergisi 1. ve 2. Taksit ödemelerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Armutlu Belediyesine ait internet sitesinden sadece Emlak Vergisi ödemesi işlemi yapılmıyor. Aslında gün geçtikçe bir çok hizmet online olarak e-belediye hizmet portalına eklenmekte. Bunlardan bazıları şöyle:
Arsa m2 fiyatlarının ve inşaat maliyetlerinin sorgulanması, adrese sayalı imar durumunun sorgulanması, bölgede o akşam nöbetçi olan eczanelerin listesi. Armutlu belediyesine ait imar durumu ve Armutlu Belediyesi Rayiç Değeleri sorgulamaları, belediyenin güncel ihale ilanları, Armutlu Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri .
Armutlu Belediyesi sınırları içinde evlenmeyi düşünen çiftler için nikah rezervasyonu yapma ve salon sorgulama işlemleri sunulan hizmetler arasındadır. Çevre Temizlik vergilerindeki güncel değerler, Armutlu Belediyesine yapılan tüm ödemeler ve tahsilatlar. Armutlu Belediyesi e-imar sistemi de bu kapsamda sunulmaktadır.

ARMUTLU BELEDİYESİ

Armutlu, 77500 Yalova
0 226 531 42 05

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

YALOVA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İNTERNETTEN ÖDEME

Yalova Belediyesinin Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs. Emlak Vergisi ödemelerinizi, belediyenize iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Emlak Vergisi ikinci ödemesi ise 30 Kasım’a kadar ödenebilmektedir. Diğer vergi ödemelerinde yapıldığı gibi, geciktirilen Emlak Vergisi borçlarına aylık ceza bedeli alınmaktadır.

ALTINOVA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Altınova Belediyesi tarafından tahsil edilecek olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerinizi 31 Mayıs tarihine kadar yapmanız gerekmektedir. Emlak vergisi 1. taksidi Mart-Nisan-Mayıs ayının sonu, 2. taksidi Kasım ayının sonuna kadar 2 eşit taksit halinde ödenmekte olan Emlak Vergisi borç ödemelerinizi tek seferde tamamını ödeyerek de gerçekleştirebilirsiniz. Altınova Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 2. Taksit borçlarının ödemeleri 30 Kasım tarihine kadar yapılabilecek.

ÇINARCIK BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İNTERNETTEN ÖDEME

Çınarcık Belediyesi tarafından her yıl düzenlü olarak tahsil edilen ve birinci taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklanan Emlak Vergisi ödemelerinizi son güne bırakmadan yapmayı unutmayınız. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Emlak Vergisi ödemeleri belediyelerce vatandaşlarımızdan tahsil edilmektedir. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.Emlak Verginizin son ödeme tarihinden daha sonra ödenmesi durumunda, ödemenin geciktirilmiş olduğu ay baz alınarak, Emlak Vergisi ödemenize gecikme cezası eklenir.

ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME

Emlak Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Mayıs tarihine kadar yapabilirsiniz. Emlak Vergisi ödemelerinizi, belediyenize iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Emlak Vergisi ikinci ödemesi ise 30 Kasım’a kadar ödenebilmektedir. Diğer vergi ödemelerinde yapıldığı gibi, geciktirilen Emlak Vergisi borçlarına aylık ceza bedeli alınmaktadır.

TERMAL BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORCU İNTERNET İŞLEMLERİ

Termal Belediyesinin 1. Taksit Emlak Vergisi ödemelerini son ödeme tarihi olan 31 Mayıs tarihinden önce yapmalısınız. Belediyelerce her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Emlak Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. 2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür. Diğer vergi ödemelerinde yapıldığı gibi, geciktirilen Emlak Vergisi borçlarına aylık ceza bedeli alınmaktadır.