YALOVA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İNTERNETTEN ÖDEME

Yalova Belediyesinin Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs. Emlak Vergisi ödemelerinizi, belediyenize iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Emlak Vergisi ikinci ödemesi ise 30 Kasım’a kadar ödenebilmektedir. Diğer vergi ödemelerinde yapıldığı gibi, geciktirilen Emlak Vergisi borçlarına aylık ceza bedeli alınmaktadır.

E-Belediye Sorgulama ve Ödeme Sistemlerinin belediyeler tarafından yaygın olarak kullanılması sayesinde, Yalova Belediyesi Emlak Vergisi borçlarının ödenmesi pratik hale gelmiştir. Belediye tarafından sunulan online ödeme sistemini kullanarak kredi kartınız ya da sanal kredi kartınız ile işleminizi gerekleştirebilirsiniz. Posta havalesi de diğer ödeme yöntemleri arasındadır. Yalova Belediyesinin Online e-Belediye Sistemini kullanarak bir tıkla Emlak Vergisi ödemenizi yapabilirsiniz.

Yalova Belediyesi e-belediye linkinden sadece Emlak Vergisi ödemelerinizi değil belediyeye ait bir çok işlemi de takip edebilirsiniz. Belediye ile ilgili taleplerinizi işleme almak için aşağıdaki linke tıklayınız.
Yalova Belediyesi ne gibi hizmetleri online olarak sunuyor diye merak ediyorsanız yanıtı şöyle: Yalova Belediyesine olan tüm Borçlarınızın Sorgulaması, Sicil Bilgilerinizin Sorgulaması, Belediyeye yaptığınız tüm ödeme ve Tahsilatların sorgulanması, Yalova Belediyesi Bilgi Edinme hizmetinden faydalanılması. Yeni evlenmek isteyen çiftler Yalova Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama hizmetini kullarak işlemlerini ve sorgulamalarını gerçekleştirebilirler.
Emlak ve gayrimenkul konularında bilgi sahibi olmak isteyenler, Yalova Belediyesi Arsa metrekare fiyatları sorgulayabilirler ve Yalova Belediyesi İnşaat Maliyetlerine bakabilirler. Yalova Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri, Yalova Belediyesi Aşınma Oranları, Yalova Belediyesi Rayiç Değeleri, Yalova Belediyesi e-imar sistemi, Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemleri diğer işlemler arasında yer almaktadır.
Bu arada Yalova Belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulamak için ya da Yalova Belediyesi sınırları içerisinde günlük Nöbetçi Eczane listesine ulaşmak isterseniz Yalova Belediyesi internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Belediyenin güncel İhale ilanları ve ihale sonuçları da benzer şekilde online olarak sorgulanabilmektedir.

YALOVA BELEDİYESİ

Süleyman Bey, İstiklal Cd. No:23, 77100 Yalova Merkez
0 850 222 07 24

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

ALTINOVA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Altınova Belediyesi tarafından tahsil edilecek olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerinizi 31 Mayıs tarihine kadar yapmanız gerekmektedir. Emlak vergisi 1. taksidi Mart-Nisan-Mayıs ayının sonu, 2. taksidi Kasım ayının sonuna kadar 2 eşit taksit halinde ödenmekte olan Emlak Vergisi borç ödemelerinizi tek seferde tamamını ödeyerek de gerçekleştirebilirsiniz. Altınova Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 2. Taksit borçlarının ödemeleri 30 Kasım tarihine kadar yapılabilecek.

ARMUTLU BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Emlak Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Mayıs tarihine kadar yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzere, belediyelerce her yıl alınan Emlak Vergisi Borçları iki taksit halinde ödenebilmektedir. İkinci taksit Armutlu Belediyesi Emlak Vergilerinizi Kasım ayının 30’una kadar tamamlayabilirsiniz. Ödemelerinizde cezalı duruma düşmemek için Emlak Vergisi ödemenizi zamanında yapmaya özen gösteriniz.

ÇINARCIK BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İNTERNETTEN ÖDEME

Çınarcık Belediyesi tarafından her yıl düzenlü olarak tahsil edilen ve birinci taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklanan Emlak Vergisi ödemelerinizi son güne bırakmadan yapmayı unutmayınız. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Emlak Vergisi ödemeleri belediyelerce vatandaşlarımızdan tahsil edilmektedir. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.Emlak Verginizin son ödeme tarihinden daha sonra ödenmesi durumunda, ödemenin geciktirilmiş olduğu ay baz alınarak, Emlak Vergisi ödemenize gecikme cezası eklenir.

ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME

Emlak Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Mayıs tarihine kadar yapabilirsiniz. Emlak Vergisi ödemelerinizi, belediyenize iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Emlak Vergisi ikinci ödemesi ise 30 Kasım’a kadar ödenebilmektedir. Diğer vergi ödemelerinde yapıldığı gibi, geciktirilen Emlak Vergisi borçlarına aylık ceza bedeli alınmaktadır.

TERMAL BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORCU İNTERNET İŞLEMLERİ

Termal Belediyesinin 1. Taksit Emlak Vergisi ödemelerini son ödeme tarihi olan 31 Mayıs tarihinden önce yapmalısınız. Belediyelerce her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Emlak Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. 2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür. Diğer vergi ödemelerinde yapıldığı gibi, geciktirilen Emlak Vergisi borçlarına aylık ceza bedeli alınmaktadır.