BAĞLAR BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Bağlar Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Emlak Vergisi ödemeleri her sene 2 taksit olarak tahsil edilmektedir. Bağlar Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur. Cezalı duruma düşmemek için Emlak Vergisi borcunuzu son ödeme tarihine kadar ödemelisiniz.

Hepimizin artık yaygın olarak kullandığı online ödeme kanalları sayesinde Bağlar Belediyesi Emlak Vergisi taksitlerini ödemek son derece kolaylaşmıştır. Ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabildiğiniz gibi, banka kartı, PTT havalesi ya da belediyenin veznelerine bizzat giderek gerçekleştirebilirsiniz. Bağlar Belediyesi tarafından sunulan online borç ödeme sistemi sayesinde borcunuzu aşağıdaki butona tıklayarak ödeyebilirsiniz.

Bağlar Belediyesinin sunduğu hizmetlere internet sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Emlak Vergisi Borcunuzu online olarak ödemenin dışında, Beyan Bilgilerinize, Sicil Bilgilerinize ve tahsilat bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Bağlar Belediyesi Bilgi Edinme hizmetini kullanabilir, Nikah rezervasyonu yapabilir ve Nikah salonlarının durumuna bakabilirsiniz. Bağlar Belediyesinde bulunan arsa metrekare fiyatları ve inşaat maliyetleri, e-imar sistemi, aşınma oranlarına dair bilgileri sorgulamak da mümkün. Çevre Temizlik Vergisi Bedelindeki son değerleri ve Bağlar Belediyesi Rayiç Değeleri merak ediyorsanız ve adrese bağlı imar durumu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmek için Bağlar Belediyesi Online İşlemler linkini kullanabilirsiniz. Bağlar Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri için e-belediye kısayolu hizmetinizde olacaktır. Bağlar Belediyesi online sitesinden güncel ihale ilanları ve sonuçlarını takip edebilirsiniz.

BAĞLAR BELEDİYESİ

Bağcılar Mh., 21060 Bağlar/Diyarbakır

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

ÇINAR BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Çınar Belediyesi Emlak Vergisi 1 Taksitlerini 31 Mayıs’a kadar ödeyebilirsiniz. Her sene iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi ödemeleri tüm belediyeler tarafından düzenli olarak alınmaktadır. Emlak vergisinin 2. Taksit ödemelerini Kasım’ın 30’una kadar yapabilirsiniz. Emlak Vergisi ödemelerini gecikme faizli olarak yapmamak ve için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapmaya dikkat ediniz. Hepimizin artık yaygın olarak kullandığı online ödeme kanalları sayesinde Çınar Belediyesi Emlak Vergisi taksitlerini ödemek son derece kolaylaşmıştır.

ÇÜNGÜŞ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ SORGULAMA

Birinci Taksit Son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklanan Çüngüş Belediyesi Emlak Vergisi borç ödemelerinizi bu tarihten önce yapınız. Bilindiği gibi Emlak Vergileri her sene 2 eşit ödeme ile belediyelerce tahsil edilmektedir. Emlak vergisinin 2. Taksit ödemelerini Kasım’ın 30’una kadar yapabilirsiniz. Emlak Vergisinin geç ödenmesi halinde, ödemenin geciktirildiği ay başına, borcunuza gecikme zammı eklenmektedir.

DİCLE BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Dicle Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Emlak Vergisi ödemeleri, tüm belediyelerimiz tarafından iki taksit halinde alınmaktadır. Peki Dicle Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır. Emlak Vergisi ödemelerinde cezalı duruma düşmemek ve belirlenen vergi tutarından daha fazla borçlu durumda kalmamak için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

EĞİL BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İNTERNETTEN ÖDEME

Eğil Belediyesi sınırları içerisinde yer alan konutlar ve işyerleri için Emlak Vergisi 1. Taksit borçlarının ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. İlk taksit ödemesi 31 Mayıs olan Eğil Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu son güne bırakmadan tamamlamayı unutmayınız.Emlak vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 30 Kasım tarihine kadar ödeyebilirsiniz.Tüm borç ödemelerinde olduğu gibi, Emlak Vergisi borçlarınızı zamanında yapmaya özen göstermelisiniz.

ERGANİ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İŞLEMLERİ

1. Taksit Emlak Vergisi borçları Ergani Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar tahsil edilecek. Her yıl ülkemizde iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi Borçları tüm belediyeler tarafından düzenli olarak tahsil edilmektedir. Ergani Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizin 2. Taksidini 30 Kasım tarihine kadar yapabilirsiniz.Ödenmeyen ve geç ödenen emlak vergisi ödemelerine gecikme zammı uygulanmaktadır.