MAMAK BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

1. Taksit Emlak Vergisi borçları Mamak Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar tahsil edilecek. Emlak Vergisi ödemeleri, tüm belediyelerimiz tarafından iki taksit halinde alınmaktadır. 2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür. Devlete yaptığınız tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, geciktirilen emlak vergisi ödemeleri için de aylık ceza uygulanmaktadır.

Online ödeme menüsü sayesinde Mamak Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizi elektronik olarak yapmanız mümkündür. Kredi Kartınızı veyahut banka kartınızı kullanarak, belediyenin online işlem merkezine bağlanarak emlak vergisi borç ödeme ve sorgulama sisteminden ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Mamak Belediyesi Emlak Vergisi birinci ve ikinci taksit ödemelerini online olarak yapmak için aşağıdaki ödeme butonu kullanabilirsiniz.

Mamak Belediyesinin sunduğu hizmetlere internet sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Emlak Vergisi Borcunuzu online olarak ödemenin dışında, Beyan Bilgilerinize, Sicil Bilgilerinize ve tahsilat bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Mamak Belediyesi Bilgi Edinme hizmetini kullanabilir, Nikah rezervasyonu yapabilir ve Nikah salonlarının durumuna bakabilirsiniz. Mamak Belediyesinde bulunan arsa metrekare fiyatları ve inşaat maliyetleri, aşınma oranlarına dair bilgileri sorgulamak da mümkün. Çevre Temizlik Vergisi Bedelindeki son değerleri ve Mamak Belediyesi Rayiç Değeleri merak ediyorsanız ve adrese bağlı imar durumu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmek için Mamak Belediyesi Online İşlemler linkini kullanabilirsiniz. Mamak Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri için e-belediye kısayolu hizmetinizde olacaktır. Mamak Belediyesi online sitesinden güncel ihale ilanları ve sonuçlarını takip edebilirsiniz. Mamak Belediyesi internet kısayolu ve iletişim detayları aşağıda yazıldığı gibidir:

Mamak Belediyesi 

ADRES  Mamak Caddesi No:181 
 06260 MAMAK / ANKARA 
 
TEL  0 312 5507000
ALTIN MASA  444 0149
E-MAIL  mamak@mamak.bel.tr
Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

ÇANKAYA BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ SORGULAMA

Çankaya Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Emlak Vergisi ödemeleri, tüm belediyelerimiz tarafından iki taksit halinde alınmaktadır. İkinci taksit Çankaya Belediyesi Emlak Vergilerinizi Kasım ayının 30’una kadar tamamlayabilirsiniz. Gecikme zammı ödememek için Emlak Vergisi ödemenizi zamanında yapınız.

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME İŞLEMLERİ

31 Mayıs’ta sona erecek olan Kızılcahamam Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerini son güne bırakmadan yapmayı ihmal etmeyiniz. Kızılcahamam Belediyesi Emlak Vergisinde ikinci taksit için son tarih Kasım’ın 30’udur.

ALTINDAĞ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Altındağ Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Belediye emlak vergisi ödemeleri 2 taksit şeklinde ödenmelidir. Altındağ Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır. Cezalı duruma düşmemek için Emlak Vergisi borcunuzu son ödeme tarihine kadar ödemelisiniz.

NALLIHAN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Nallıhan Belediyesinin 1. Taksit Emlak Vergisi ödemelerini son ödeme tarihi olan 31 Mayıs’tan önce yapmalısınız. Ödenmeyen ve geç ödenen emlak vergisi ödemelerine gecikme zammı uygulanmaktadır. 2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür.

ETİMESGUT BELEDİYESİ GÖLBAŞI BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İŞLEMLERİ

Etimesgut Belediyesi Emlak Vergisi 1 Taksitlerini 31 Mayıs’a kadar ödeyebilirsiniz. Her sene iki taksitle tahsil edilen Emlak Vergisi ödemeleri tüm belediyeler tarafından düzenli olarak alınmaktadır. Peki Etimesgut Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır. Emlak Verginizi geç ödemeniz durumunda geciken her ay için borcunuza gecikme zammı uygulanmaktadır.