TERME BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Terme Belediyesi tarafından her yıl düzenlü olarak tahsil edilen ve birinci taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs olarak açıklanan Emlak Vergisi ödemelerinizi son güne bırakmadan yapmayı unutmayınız. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Emlak Vergisi ödemeleri belediyelerce vatandaşlarımızdan tahsil edilmektedir. Emlak vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 30 Kasım tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Devlete yapmış olduğunuz tüm vergilerdeki gibi, Emlak Vergisi borçlarının da zamanında yapılması esastır.

Günlük hayatımızı oldukça kolay hale getirmiş olan online ödeme kanalları sayesinde, Terme Belediyesi Emlak Vergisi borcu işlemleri kolayca yapılmaktadır. Terme Belediyesi Vergi ödemelerinizi online ödeme sisteminin yanısıra, posta havalesi ya da belediye veznesine giderek elden ödeme ile yapabilirsiniz. Terme Belediyesi e-belediye servislerine erişerek Emlak Vergisi borcunuzu ödeyebilirsiniz ve bunu yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

Terme Belediyesinin sunduğu e-belediye hizmetlerine, internet sitesini ziyaret ederek erişebilirsiniz. Emlak Vergisi Borcunuzu online olarak ödemenin dışında, Beyan Bilgilerinize, Sicil Bilgilerinize ve tahsilat bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.
Terme Belediyesi Bilgi Edinme hizmetini kullanabilir, Terme Belediyesi sınırları içerisinde evlenmeyi düşünüyorsanız Nikah rezervasyonu yapabilir ve Nikah salonlarının müsaitlik durumunun inceleyebilirsiniz. Ayrıca Terme Belediyesinde bulunan arsa metrekare birim fiyatları ve belediye inşaat maliyetleri, e-imar sistemi, aşınma oranlarına dair bilgileri sorgulamak da mümkün.
Çevre Temizlik Vergisi ile ilgili en son güncel değerleri ve Terme Belediyesi Rayiç Değeleri merak ediyorsanız ve adrese bağlı imar durumu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmek için Terme Belediyesi Online İşlemler linkini kullanabilirsiniz.
Terme Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri için e-belediye kısayolu hizmetinizdedir. Terme Belediyesi online sitesinden ise güncel ihale ilanlarını ve sonuçlarını inceleyebilirsiniz.

TERME BELEDİYESİ

Terme, 55600 Samsun
0 362 876 10 02

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

YAKAKENT BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ İNTERNETTEN ÖDEME

Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs olan Yakakent Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu belirtilen tarihten önce yapmanız gerekiyor. Emlak Vergisi ödemelerinizi, belediyenize iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Peki Yakakent Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır. Diğer vergi ödemelerinde yapıldığı gibi, geciktirilen Emlak Vergisi borçlarına aylık ceza bedeli alınmaktadır.

ATAKUM BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Atakum Belediyesi Emlak Vergisi 1. taksit ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. Bildiğiniz üzere, belediyelerce her yıl alınan Emlak Vergisi Borçları iki taksit halinde ödenebilmektedir. Atakum Belediyesi Emlak Vergisi ödemelerinizin 2. Taksidini 30 Kasım tarihine kadar yapabilirsiniz. Geç ödenmiş olan ya da hiç ödenmeyen emlak vergisi borçlarına gecikme zammı uygulanır.

CANiK BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORCU İNTERNET İŞLEMLERİ

Canik Belediyesi Emlak Vergisi 1. taksit ödemeleri 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. Emlak Vergisi ödemelerinizi, belediyenize iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Canik Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır. Cezalı duruma düşmemek için Emlak Vergisi borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemek durumundasınız.

SAMSUN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME İŞLEMLERİ

Birinci taksit Emlak Vergisi borç ödemeleri Samsun Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Emlak Vergisi ödemelerinizi, belediyenize iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Peki Samsun Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır. Emlak Verginizin son ödeme tarihinden daha sonra ödenmesi durumunda, ödemenin geciktirilmiş olduğu ay baz alınarak, Emlak Vergisi ödemenize gecikme cezası eklenir.

İLKADIM BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

İlkadım Belediyesinin Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs. Emlak Vergisi ödemelerinizi, belediyenize iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. İlkadım Belediyesi Emlak Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 30 Kasım’dır. Devlete yapmış olduğunuz tüm vergilerdeki gibi, Emlak Vergisi borçlarının da zamanında yapılması esastır.