YILDIRIM BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME İŞLEMLERİ

Yıldırım Belediyesi Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs olarak açıklandı. İnternetin ve online borç sorgulama / ödeme kanallarının son yıllarda yaygınlaşması, Yıldırım Belediyesi Emlak Vergisi borçlarının ödenmesi konusunda da büyük kolaylık getirmiştir. Emlak vergisinin 2. Taksit ödemelerini Kasım’ın 30’una kadar yapabilirsiniz.

Kredi Kartınızı veyahut banka kartınızı kullanarak, belediyenin online işlem merkezine bağlanarak emlak vergisi borç ödeme ve sorgulama sisteminden ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizin için aşağıda kısayolunu verdiğimiz Yıldırım Belediyesi Emlak Vergisi ödeme butonunu kullanarak Emlak Verginizi online olarak yatırabilirsiniz. Yıldırım Belediyesi iletişim ve internet sitesi erişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Yıldırım Belediyesi İnternet işlemleri ile ne gibi hizmetleri online olarak sunuyor?

 Yıldırım Belediyesine olan tüm Borçlarınızın Sorgulaması, Sicil Bilgilerinizin Sorgulaması, Belediyeye yaptığınız tüm ödeme ve Tahsilatların sorgulanması, Yıldırım Belediyesi Bilgi Edinme hizmetinden faydalanılması. Yeni evlenmek isteyen çiftler Yıldırım Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama hizmetini kullarak işlemlerini ve sorgulamalarını gerçekleştirebilirler. Emlak ve gayrimenkul konularında bilgi sahibi olmak isteyenler, Yıldırım Belediyesi Arsa metrekare Fiyatları sorgulayabilirler ve Yıldırım Belediyesi İnşaat Maliyetlerini öğrenebilirler.

Yıldırım Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri, Yıldırım Belediyesi Aşınma Oranları, Yıldırım Belediyesi Rayiç Değeleri, Yıldırım Belediyesi e-imar sistemi, Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemleri diğer işlemler arasında yer almaktadır. Bu arada Yıldırım Belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulamak isterseniz ya da Yıldırım Belediyesi sınırları içerisinde günlük Nöbetçi Eczane listesine ulaşmak isterseniz E-belediye adresini ziyaret edebilirsiniz. Belediyenin güncel İhale ilanları ve ihale sonuçları da benzer şekilde online olarak sorgulanabilmektedir.

Şehir: 
İlçe: 

İlginizi Çekebilecek Dİğer Konular

YENİŞEHİR BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME İŞLEMLERİ

Yenişehir Belediyesi tarafından tahsil edilen ve ilk taksit ödemesi 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek olan Emlak Vergisi ödemelerinin belirtilen bu tarihe kadar yapılması gerekmektedir. Peki Yenişehir Belediyesi Emlak Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak diye soracak olursanız, bu sorunun cevabı 30 Kasım’dır. Emlak Vergisinin geç ödenmesi halinde, ödemenin geciktirildiği ay başına, borcunuza gecikme zammı eklenmektedir.

NİLÜFER BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA ve ÖDEME

Nilüfer Belediyesi tarafından tahsil edilecek olan Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Belediye tarafından internet üzerinden sağlanan online ödeme sistemine girerek, şu ana kadar tahakkuk eden emlak vergisi borçlarınızı ve çevre temizlik vergilerinizi, kredi kartınız veya banka kartınız ile yapabilirsiniz.

OSMANGAZI BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

İlk taksit ödemesi 31 Mayıs olan Osmangazi Belediyesi Emlak Vergisi borcunuzu son güne bırakmadan tamamlamayı unutmayınız. Belediye emlak vergisi ödemeleri 2 taksit şeklinde ödenmelidir. Online ödeme işleminizi tamamlamak için tarafınıza tahakkuk eden borcunuzu kredi kartınız, sanal kartınız ya da banka kartınız ile ödeyebilirsiniz.

BÜYÜKORHAN BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME

Emlak Vergisinde 1. Taksit borçları Büyükorhan Belediyesi tarafından 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek. Hepimizin artık yayın olarak kullandığı online ödeme kanalları sayesinde Büyükorhan Belediyesi Emlak Vergisi taksitlerini ödemek son derece kolaylaşmıştır. Emlak Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 30 Kasım’a kadar tamamlayabilirsiniz.

GEMLİK BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Gemlik Belediyesi tarafından tahsil edilen ve ilk taksit ödemesi 31 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek olan Emlak Vergisi ödemelerinin belirtilen bu tarihe kadar yapılması gerekmektedir. Bilindiği üzere Emlak Vergisi ödemeleri 2 taksit halinde ödenmektedir. 2. Taksit Emlak Vergisi ödemenizi 30 Kasım’a kadar yapabilmekle birlikte, 1. ve 2. Taksidi tek seferde de yatırmanız mümkündür. Ödenmeyen ve geç ödenen emlak vergisi ödemelerine gecikme zammı uygulanmaktadır.